Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Bmw e30 przestalo odpalac Pali sie Kontrolka Akumulatora, pali na pych


Bmwe301990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Bmw e30 320i 90r

Auto jezdzilo wszystko bylo okej, dzisiaj zgasilem auto i gdy ponownie chcialem odpalic wyskoczyla kontrolka akumulatora, przestalo chodzic ogrzewanie,obrotomierz,wskaznik:temperatury,paliwa ,swiatlo wsteczne.Nie kreci na Pych odpala lecz zadne kontrolki nie swieca. Na zgaszonym silniku dziala radio,Oswietlnie kabiny, Swiatla postojowe...

Prosze o POMOC z góry dziekuje.

Edytowane przez Bmwe301990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa paliwa? ngdyby pompa nie chodzila to nie zassala by paliwa, ale po odpaleniu auto dziala ale nie wyswietla sie zadna kontrolka oprocz kontrolki do akumulatora.

Ojciec grzebal dzisiaj przy rozruszniku odpalil auto srubokretem, na pych dziala. Tylko po przekreceniu stacyjki wyswietla sie tylko kontrolka od akumulatora nic wiecej , nie kreci rozrusznikiem a rozrusznik jest okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh ja chyba zmęczony jestem. Nie wiem dlaczego wydawało mi się że rozrusznik Ci kręci tylko nie odpala... Jeśli kluczykami nie możesz odpalić a odpalasz na pych to zacząłbym od sprawdzenia jak poniżej:

1. Bezpieczniki

2. Przekaźnik

3. Wiązka elektryczna

4. Bendiks

5. Jeśli masz to jeszcze Immobiliser.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem przyczyne, przepalony biezpiecznik nr. 10,wymienilem bezpiecznik pojawily sie kontrolki zegary zaczely dzialac,ogrzewanie itd... przejechalem pare metrow i stalo sie to samo, znow znikly kontrolki auta nie mozna odpalic. Znow dalem nowy bezpiecznik i jest okej ale teraz pytanie czy przyczyna jest zwarcie czy cos innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...