Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Pierwsze auto wymarzone BMW e46


gorolex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie, nic nie słabnie kolego :D...po prostu na dzień dzisiejszy kupiłbym 2.5 co najmniej. Jeśli chodzi o pierwsze BMW tj. koszty utrzymania itp to moim zdaniem w/w przeze mnie silnik spokojnie wystarczy bo ja byłem/jestem zadowolony a śmigam już 3 rok. Pilnować oleje, wszelkie płyny a wtedy lejesz Pb i jedziesz. Koszty nie są duże jak przy 6 garach i nie ma co się zepsuć za bardzo ale to jest moje zdanie i może ja trafiłem na taki bezawaryjny egzemplarz. bmw_1Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sajmonowi chodziło raczej o to, że z czasem się przyzwyczaisz do mocy i zaczyna Ci jej brakować. Jak miałem Audi a w niej 70 koni to było do czasu git, na początku przygdy z E39 te fabryczne 193 kuce swoje robiły a teraz już ich nie czuję i przydałoby się sporo więcejbmw_0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem , ja właśnie wczoraj odebralem plastik i juz mase kilometrow zrobilem toyota Yaris 75 KM i powiem wam jak na takie małe ***** to jestem mile zaskoczony xD wracajac do rzeczy , http://otomoto.pl/bmw-318-piekne-bmw-idealne-carbon-m-pa-C32096909.html# właśnie trafiłem na tą BMke , zna ktos ? Okolice Wrocławia , a moze ma ktos blisko i podjechałby zobaczyc , ja mam 104 km według google maps ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

panowie nie poddaje sie I poszukuje dalej , postanowilem ze chce tylko I wylacznie bmke 318CI ew. 318i , silnik 1.9 m43 , znalazlem takie cos niedaleko mnie http://tablica.pl/i/oferta/bmw-e46-coupe-CID5-ID5e7aX.html?code=ac23f1643b zna ktos moze , co o tym sadzicie a moze macie jakas fajna okazje u was na stanie

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:drool: koło igły to nawet to nie stało zderzak z poliftowej nie spasowany sporo mu brakuje cały pas przedni obnizony jest z lampami to pewnie miała szczała w giry , lampy zwykłe a listwy ze spryskami w anglikach czesto tak było , poztym zdjęcia słabe żeby nie było wad widać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci jedno od silnika n43 trzymałbym się jak najdalej temat rzeka tyle tam do zepsucia a silnik 3tyś co innego dorwać taką z uszkodzonym silnikiem w dobrych pieniążkach :D instalacja tam jest z pedałem gazu elektrycznym i wrzucenie M54 2.5 -3.0 to jak składanie klocków lego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a 2.0 diesel czy tez odpuscic ? i zostac przy silnikach 1.8-1.9 ? znalazlem tez blisko mnie i juz przy okazji obejrzalem bardzo zabana bunie z silnikiem 105 , idzie w ogole w ogole ta buma czy strach wyprzedzac bo sie raczej kula a nie jedzie , jakas ogromna roznica od tych 118 ?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...