Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Pierwsze auto wymarzone BMW e46


gorolex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

http://tablica.pl/i2/oferta/okazja-pilne-pilne-bmw-e46-full-xenon-pol-skora-alu-zamiana-CID5-ID5oS4L.html#81cde562a5

jedyne co mnie odstrasza to przebieg , ale moze jedyna buma co licznika zbitego niema ?;) gorzej jak tak wyglada licznik po zbiciu

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablica.pl

jedyne co mnie odstrasza to przebieg , ale moze jedyna buma co licznika zbitego niema ?;) gorzej jak tak wyglada licznik po zbiciu

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

:D 1.8 to przy tym przebiegu już nie ma panewek i tylko czekać na przywitanie się z korbą :lol: na sprzęgle też okładziny nie będzie taki przebieg gruby remont

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurdee... ma moze ktos czas i znajdzie mi jakies sensowne czarne bmw i/ci 1.9 czarne do 100 km od 47-344

Dziś mój dobry kolega dzwonił z pytaniem czy ktoś nie szuka 318Ci. 2005r, 130tys km oryginalny przebieg, samochód nie miał żadnych przygód blacharsko lakierniczych. Cena jest znacznie wyższa niż ta z ogłoszenia bo 24tys zł ale myślę że przy odrobinie dobrej woli z każdej strony, można zejść w dół. Samochód zarejestrowany w PL więc zmiana tablic to niecałe 200zł bez dodatkowych wydatków. Szczerze mówiąc nie widziałem samochodu, ale jeśli chcesz to mogę pojechać z Tobą po ten samochód żeby mieć pewność że polecam coś godnego (żeby nie było, nic z tego nie mam). Pytanie czy Twój budżet wytrzyma taką cenę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wzbraniasz się tylko dlatego, że to diesel, czyt. klekot i dziadkowóz to się mylisz, bardzo przyjemnie przyspiesza, elastyczny silnik i BARDZO ekonomiczny, co też nie jest bez znaczenia, a i na rynku wybór ogromny - teraz tylko znaleźć uczciwy egzemplarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diesel nie bo wydaje mi sie ze wrazie czegos jak cos padnie to sie nie wyplace a spalanie i ceny paliw nie sa ogromna różnicą... r6 wydaje mi sie ze również droższe w utrzymaniu , znalazlem jedna na Śląsku to podjade ja zobaczyć , odezwe sie ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto nie używam generalnie do szarżowania ;) jezdze jeszcze na nsr-ce i suzie LTZ wiec mam gdzie sie wyżyć , poprostu chce wmiare sprawnie jezdzic i zeby takie manewry jak wyprzedzanie nie byly problemem bo autem którym teraz jezdze to jest wyczyn wyprzedzic ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku zdecydowanie bierz R6! Ja mam m52b25 czyli 2,5 a moja dziewczyna m43b16 czyli 1,6 dodatkowo mój turas jest cięższy od compackta o 200kg ja mam spalanie 9-14 a ona 7,5-12. Te 9 i 7,5 to w trasie ale ja spokojnie mogę sobie 150 lecieć i w 9 się zmieszczę a żeby u niej zmieścić się w 7,5 to max 120.

Różnica w mocy i przyspieszeniu jest ogromna a w spalaniu już nie. Wiadomo są dwie świece więcej no i ogólnie płynów ustrojowych do R6 wchodzi więcej i to moim zdaniem jedyne minusy w porównaniu R6 czy R4.

Do tego kultura pracy i dźwięk szóstki to inna jakość bmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...