Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Uszczelniacz wału E36 318IS M42


TO///M3K

Rekomendowane odpowiedzi

Wyciek z przodu to może być uszczelniacz wału,tam często jest wytarty rowek nowy walec w salonie ok 200zł + uszczelniacz i robota,oczywiście jeśli pokrywa się nie poci,lub któraś rurka...

A chodziło o wszystkie gumowe elementy które mogą zmiękczyć dodatki w maxlife.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś gorsze objawy mogą wystąpić prócz tego że mokro od oleju ? Georgii mogł byś mi coś powiedzieć o tym, gdzie to się znajduje ? Mam do wymiany jeszcze jedną poduszke w skrzyni biegów ale to już wiem gdzie jest, mam nadzieje że jeszcze trochę wytrzyma do wypłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeśli chodzi o wał z przodu to po zębach tego koła chodzi czujnik wału...Tam często się poci,tylko jak będziesz miał wytarty rowek to sam uszczelniacz nic nie da trzeba będzie ten wałek w salonie zamówić.

Ważna jest kolego odma i rurki od niej jeśli będzie uszkodzona to będziesz miał wycieki,pocenie...

Odma tylko w oryginale nie baw się w używki bo tylko problemy są z nimi.

Jak wyżej kolega napisał,To powtórzę - jeśli chcesz wlewać 5w50 to najpierw zlikwiduj wszystkie wycieki,pocenie,czy też spalanie oleju tylko pamiętaj,że może to być kosztowne.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeśli chodzi o wał z przodu to po zębach tego koła chodzi czujnik wału...Tam często się poci,tylko jak będziesz miał wytarty rowek to sam uszczelniacz nic nie da trzeba będzie ten wałek w salonie zamówić.

Ważna jest kolego odma i rurki od niej jeśli będzie uszkodzona to będziesz miał wycieki,pocenie...

Odma tylko w oryginale nie baw się w używki bo tylko problemy są z nimi.

Jak wyżej kolega napisał,To powtórzę - jeśli chcesz wlewać 5w50 to najpierw zlikwiduj wszystkie wycieki,pocenie,czy też spalanie oleju tylko pamiętaj,że może to być kosztowne.

O której części piszesz, że może mieć wytarty rowek? Bo za jakiś czas faktycznie chciałbym zająć się tym tematem. Co trzeba wymienić oprócz uszczelniacza?

3pm2.png

Dzięki :)

Edytowane przez dcmastiff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...