Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rothenburg 19 kwietnia 2014


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jarajcie się tak, pojedzie pewnie siedem
Forest dobrze gada...ja odpadłem i trzeba liczyć że Mariusz13 nie jedzie(chyba że coś się zmieni i poleci bezdasznikiem), Szocha miał lecieć ze mną a pojedzie innym autem także można wyluzować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej by było wcześniej tam wystartować niż o 7:00???? zaczyna się o 9:00 ,kawałek jest do przejechania , jeszcze trzeba ludzi pozbierać i ewentualnie fure ogarnąć na myjce jak bedzie trzeba

Szmajchel dołącza do pytania

Edytowane przez koko090681
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zbierzmy sie nawet o 6, bedzie 15 minut na dogadanie i startujemy. Mozna nawet i 120 jechac spalanie mniejsze a ekipy po drodze moga czatowac az zobacza ze ich mijamy i dolaczac w lotnym tempie. Wtedy na okolo 9 sie spokojnie wyrobimy nawet na myjce stajac-moja opinia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony bardzo proszę o mega uważną i ostrożną jazdę na autostradzie...jazda w konwoju powoduje wiele sytuacji w których chwila nieuwagi może skutkować karambolem...

parę lat temu jadąc do krzywej niewiele brakło ,żebym został staranowany przez auto jadące za mną ,bo musiałem dość mocno przyhamować bo pan z przodu mi zajechał drogę:bag:

proponuję spotkać się pod Decathlonem o 6-6.15 ,punkt 6.30 startujemy...

Do zobaczyska i modlić się o pogodę !!!:P:p:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony rzuce taką luzna propozycje,aby grupa "Legnicka":

-sama się zebrala i sama poleciala do zgorzelca

- lub jedna osoba z "Wroclawskiej" odskoczyla i zabrala Legnice

Wszystlo po to aby nie rozciagac w czasie przejazdu do Zgorzelca,gdzie i tak bedzie postoj, z ostatnim pindrowaniem furmanek ;);)

Pozdro

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bedzie ktoś jeszcze startował z legnicy? jak tak to o ktorej byśmy sie spotkali i gdzie?

no ja będę jechał z Legnicy, ale oczywiście jeżeli pogoda dopisze a o której to już może ustalimy jak się dogada ekipa z Wrocławia. Jestem za tym, żeby spotkać się przynajmniej 20 minut przed wyjazdem, bo nikogo nie znam i chętnie podam chociaż rękę i się przedstawię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...