Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rothenburg 19 kwietnia 2014


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za wyjazd było jak najbardziej na +

pogoda też sprawiła prezent

i dzięki kosa za poczekanie na autostradzie bo sam bym miał problemy z trafienie , a prędkość przelotowa dochodząca do 180km/h mogła by być zabójcza dla mojego m40

a tu kilka zdjęć ode mnie https://plus.google.com/u/0/photos/117221938787260035545/albums/6004089467993150257

przy prędkości przelotowej 190km/h skończył się gaz w cabrio mym i okazało się, że zdechła pompa paliwa :) ale najważniejsze, że dojechane i wrócone :) dziękuję wszystkim za spotkanie i możliwość wspólnego spędzenia czasu.

Edytowane przez Pakos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie przejazd był ok tylko, faktycznie jechaliśmy około 140km/h ale w pewnej chwili na 30kilometrze nie widziałem nikogo i myślałem, że zostałem z tyłu na chwilę przyśpieszyliśmy no i stało się :) ale ogólnie przejazd chyba był grzeczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre prędkości to miałem jak wracałem ... "spiknąłem " się ze srebrną e46 w coupe i seatem leonem ... miejscami miałem dooobrzeee ponad 2,3 złotego...leon do 200 jechał żwawo ,ale ponad 200 już nie wyrabiał ,srebrna coupejka trochę lepiej...

jeszcze nigdy nie widziałem ,żeby Edzia miała takie wypieki na twarzy...:4: myślałem ,że ją ciśnienie rozsadzi...

ps,wszystko oczywiście po niemieckiej stronie autostrady...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka ciekawostek:

wyjechalem ze zlotu okolo 14.00

a zlot mi sie skonczyl o 21.30 :lol:

biorac pod uwage, ze wrocilem na Rothen okolo 17.00 na jakies 15 minut, zahaczylem tez o Lubin i Legnice w "drodze do domu"

lolol

dzieki za dobra zabawa kuog

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie narzekałem bo otwierałem bramy zlotu :D

1:15 min byłem na miejscu :P

na powrocie było ciekawiej bo przytrafiło mi się audi a6 to pomykałem od 200 do 240 więc trasa przeleciała w dość expresowym tempie ;)

pozdro dla wszystkich tam obecnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmajchel jesli mowisz o prawie nowej a6 to dzieki niej przetestowalem predkosc max 8)

Lecielismy razem ladny kawalek,ciagle pedal do podlogi :P

Ogolnie wrazenia ze zlotu srednie, rozpier*** na plycie lotniska,na S&S wpuszczali kazdego,nie bylo zawodow car-audio,driftu,proby zrecznosciowej itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie się czym chwalić .. ja jechałem 200 a ja 250 a jeszcze ktoś 230..... Żenada.....

chyba walczymy ze stereotypami kierowcy BMW a wy wypisujecie na forum gdzie każdy to czyta i się przechwalacie kto jechał szybciej ........

tyle na ten temat.............

a teraz moje doświadczenie ze zlotu....

dzięki Maltarn za transport i zabranie flagi klubowej.... ale sama flaga to nie wszystko zapomniałem podstawki co się kołem najeżdża.. ale Zamoj znalazł idealną dziurę na zamontowanie jej:)

w tamtym roku wydaje mi się że były lepsze auta... ale w tym roku ekipa MAxbimmera się spisała i troche nas było :)

a tak nawiasem to po tym zlocie leże w łóżku już 3 dzień z gorączką sięgającą do 40st....

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyziu wyluzuj,nie napisalem z jaka predkoscia jechalem... po 2gie po to "robilem przerobki"i z ciekawosci jak bylo gdzie to sprawdzilem osiagi auta,czy to jest chwalenie sie ?? nie zasuwam jak wariat po miescie,nie wyprzedzam na skrzyzowaniach itp wiec o co kaman ze stereotypem kierowcy bmw ??Napij sie wodeczki to Cie pusci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie się czym chwalić .. ja jechałem 200 a ja 250 a jeszcze ktoś 230..... Żenada

Dyzio jaja se robisz ???? Daje reke Se obciąć że nie raz przypierdalałeś po autobanie ,a druga sprawa to kazdy mial ochote przegonić furę ,wiadomo ,na co dzien nikt tak nie jeździ

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł zawsze zapierdalał jak mial prosta ale potem zwalnial i czekal na zlotowiczow. Znamy sie od dziecka wiec wiem co pisze :) i pewnie zyletki tez mial w razie w by folie zrywac jak z seata haha pozdro Pawel

P.S

Slyszalem ze WL cisna z Ciebie łacha.... :/

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego maja cisnac lacha ? rozwin swoja wypowiedz bo siedzi tu pare osob z Wl i nikt nie wie o co chodzi ??

chodzi o przejazd z bimmerami ? nikt nie mial nic przeciwko z tego co wiem , mozna byc w maxbimmer i wroclow bo wroclow to zrzeszenie roznych marek itp ...

p.s.jak na tym forum tez bedziesz pisal rzeczy nie w temacie to takze moze byc banik wiec po co takie nabijanie postow jak to bylo od zawsze.

Edytowane przez PawelDSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyziu wyluzuj,nie napisalem z jaka predkoscia jechalem... po 2gie po to "robilem przerobki"i z ciekawosci jak bylo gdzie to sprawdzilem osiagi auta,czy to jest chwalenie sie ?? nie zasuwam jak wariat po miescie,nie wyprzedzam na skrzyzowaniach itp wiec o co kaman ze stereotypem kierowcy bmw ??Napij sie wodeczki to Cie pusci

nie no Paweł nie było pisane to do danych osób tylko ogólnie , bo forum oglądają inne osoby i nie było by fajnie jak by ktoś was potem dorwał przez głupie Forum :)

Paweł zawsze zapierdalał jak mial prosta ale potem zwalnial i czekal na zlotowiczow. Znamy sie od dziecka wiec wiem co pisze i pewnie zyletki tez mial w razie w by folie zrywac jak z seata haha pozdro Pawel

P.S

Slyszalem ze WL cisna z Ciebie łacha.... :/

Rozwiń prosze swoją wypowiedź bo nic z tego nie rozumiem.. lub pisz na PW

Dyziek trzeźwieje, przecież szybciej zaczęliśmy jechać po niemieckiej stronie

no i oto mi chodziło że po niemieckiej stronie tak cisneliście tylko nikt tego nie napisał:) :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...