Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rothenburg 19 kwietnia 2014


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rownież dzięki wszystkim za spotkanie. Miło było poznać prawie wszystkich z Was.

Rano po kostkach zimno dawało ale atmosfera była kozacka.

Dzięki wielkie dla Bastarsa i Francuza za szaszłyk z kiełbasy :lol: i lampkę piwka z Namysłowakuog. I pogawędkę w towarzystwie Nema i Edki. Ajak

Jak uporam się z fotami to zapodam cosik.

Edytowane przez Kondziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już też na chacie i również dziękuję wszystkim za przejazd, spotkanie oraz spędzenie soboty w zacnym gronie, faktycznie fur multum, ale ja oprócz 2 coshworów ,GTR-a i może jeszcze kilku w miarę projektów nie widziałem nic ciekawego, oczywiście nie wspominam aut MBimmera:p.

PS.Ale germańce to wieśniaczą te auta lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie dla wszystkich uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw furki pieknie sie prezentowały (oczywiscie nasze:lol:) jedna z wiekszych ekip na zlocie TO MY happy_bmwhappy_bmw dwie flagi na milion aut hehe jedna z nich to nasza bmw_1

dziekówka dla Nema i EDKI oraz Wiśni za towarzystwo w drodze i wszystkim kierowcom z maxbimmera

Konik - kiełbaska była tłusta :lol::lol: a miniaki jak to miniaki HAHAHAHAH

JESZCZE RAZ DZIEKI WSZYSTKIM bmw_1bmw_1bmw_1bmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.Ale germańce to wieśniaczą te auta

zobaczyli nasze auta, wiec powinni wziąć przykład, może za rok sie nauczą i stworzą nam chociaż jakiś zalążek konkurencji :lol:

@Kondziu, następnym razem zrobie z karkówki 8)

Również dzięki wszystkim za spotkanie, poznanie i posiadówke przy grillu :lol:

Edytowane przez Francuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wyjazd było jak najbardziej na +

pogoda też sprawiła prezent

i dzięki kosa za poczekanie na autostradzie bo sam bym miał problemy z trafienie , a prędkość przelotowa dochodząca do 180km/h mogła by być zabójcza dla mojego m40

a tu kilka zdjęć ode mnie https://plus.google.com/u/0/photos/117221938787260035545/albums/6004089467993150257

No niektorzy zapomnieli ze nia kazdy ma przynaniej 3.0 i to w gazie... Ogolnie przejazd katastrofa.. Do Legnicy jeszcze jakos razem udalo nam sie jechac.. Pozniej 140 to bylo malo... Takze nastepnym razem na takie imprezy wole jechcac swoim tempem nie slyszac w radiu glupich tekstow

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...