Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Dzwony z kościoła... yyy wroooc spod auta (szybka diagnoza)


quad4

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

quad4- lekkie jajka sobie robisz-poczytaj pare swoich postow powyzej.

1.co to moze byc?

2.Kilka propozycji

3.Wizyta u mechanika i DIAGNOZA

4.Juz zapomnialem co to i mechanik pewnie tez zapomnial

5.Jeszcze tego nie zrobilem ale jak zrobie to napisze

6.Czego sie czepiacie -Napisalbym ale w pkt 4 przeciez zapomnialem

Nie mam wiecej pytan(typowy strzal w kolano na forum motoryzacyjnym gdzie info sie wymienia)

I wcale sie nie spinam bmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hahaha ludzie ogarnijcie sie na prawde ... Napisalem, ze zapomnialem i zapomnialem. Nie jestem mechanikiem ani tym bardziej sie na tym nie znam, podziekowalem juz za wasze propozycje pewnie slyszeliscie juz kiedys powiedzenie co dwie glowy to nie jedna (a moze nie bo co po niektorzy robia tu bledy jak w przedszkolu ) nie operuje na codzien terminami typu wal, korbowod itp, itp ... Pawel mi mowil pare mozliwosci, to bylo szmat czasu temu, napisalem na forum po to aby poznac opinie osob ktore wiedza cos na ten temat a przedewszytkim osob ktore mialy taki sam problem... Po to to zrobilem... zawsze jak jade do mechanika to mu przedstawiam propozycje innych osob i mu jest wtedy latwiej ustalic przyczyne...

A teraz wy wszyscy myslicie ze ja wam nie powiem co to bylo ? No chyba nie ....

Smiech na sali... Napisalem ze jak sie tym zajme to na pewno napisze co to jest/bylo ... Narazie tego nie ruszam i tyle. Fajnie, dzieki za szybki odzew z propozycjami ale akurat powypadaly mi sprawy i nie mam siana zeby to zrobic. Pisalem to juz pare razy a dalej leca jakies dzikie komentarze ...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skumałeś w czym rzecz...

Nie interesuje mnie Twoja sytuacja finansowa i czy kiedykolwiek to sobie naprawisz czy nie.

Interesuje mnie natomiast diagnoza jaką postawił/stwierdził mechanik wtedy kiedy oglądał samochód w tej sprawie(bo pisałeś ,że u niego byłeś)

Ktoś może mieć ten sam kłopot,mieć czas i mieć pieniądze by to naprawić.

Jak chcecie to zamknijcie temat bo faktycznie dzikie komentarze się pojawiły i się chłopaka czepiają chłonni wiedzy forumowicze.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale doskonale rozumiem w czym rzecz, oraz doskonale rozumiem jak funkcjonuje forum.

Bylem u mechanola on mi pogadal o tych rzeczach ale jak dojechalem do domu to juz o tym nie pamietalem z prostej przyczyny ktora wymienilem wyzej. Nie zamykajcei tematu bo jak sie tym zajme to z checia napisze co to bylo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...