Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Najt 30 marca (niedziela) ZAPRASZAMY


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za spotkanko, konik za usunięcie checka :D jeszcze się nie zaświecił :) lukasbmw bawara na prawdę elegancka :)

Niestety podczas przejazdu musiałem się urwać koło Auchana bo czas mnie gonił, ale było bardzo przyjemnie :)

Tylko 6 zdjęć zrobiłem, które zapodaje :)

2014-03-3015.32.20piy4t.jpg2014-03-3015.32.31ejxps.jpg2014-03-3015.32.38kzy45.jpg2014-03-3015.32.50r3abs.jpg2014-03-3015.32.58enxsx.jpg2014-03-3015.33.033iawx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ten przejazd coś nie wyszedł...

Następnym razem będzie lepiej, już przed Najtem ustali się trasę przejazdu i wrzuci do tematu ;)

Dzięki wszystkim za spotkanie, frekwencja spora, mnogość pięknych aut, cudne słońce, świetnie spędzona niedziela.

CzAkSs - dzięki za udostępnienie podnośnika

Mareq - dzięki za godne poturlanie feli na A4 :twisted:

Do zobaczenia 19 kwietnia - inwazja Bimbrów na Rothen :cool:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

happy_bmw Lukasbmw gratuluję jeszcze raz zakupu robi robotę ;)

Na tym najcie byłem bardzo rozchwytywany i na śmierć zapomniałem.Sorry na następnym najcie albo pod milakiem się poprawie.

dzieki Lukas za dobry "przejazd" happy_bmw fajnie coupeja mruczy uklon_bmw

Również dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki za spotkanie, wszystko szybko szybko ale choć chwilę się postalo. Do następnego! ;)

P.S.: czyja ta bordowa e32? Jest po prostu kosmiczna! Winszuje i zazdraszczam jak cholera!

P.S. 2: Kubek, Twoja biała też w świetnym stanie. Lakier bielutki i gladziutki. Tak trzymaj. :)

Na resztę żeby chwalić chyba ps'ów nie starczy ale rush zmiazdzyles cały spot, Forest nie marudz, felgi dobrze wyglądają :P, lukas graty zakupu i mogłbym tak w nieskończoność...

5na!

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim :) Byłem pierwszy raz, ale było po prostu MEGA! :)

Najfajniejszy był przejazd i przegonienie auta obwodnicą ;) Nie wiem z kim dokładnie jechałem (dwie niebieskie E46 - jedno chyba PawelDSW, drugie nie wiem pytanie_bmw) ale dzięki chłopaki ;) bmw_2

Do zobaczenia za miesiąc :)

Edytowane przez dcmastiff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...