Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Szaleniec z M3 e92 z Wawy - Policja na tropie


Pirooz

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie w tym momencie w RMF usłyszałem, że gość którego filmem się ostatnio jaraliśmy został w lutym tego roku zatrzymany w Kielcach. Uciekał przed policją Mesiem S63, miejscami ponad 220 kmh. Popełnił ponad 100 wykroczeń aż się rozbił na barierce. Ponoć filmik z tego pościgu jest na rmf24. Ogólnie koleś jest znany policji, był w przeszłości kilkadziesiąt razy karany mandatami. Ma pseudonim Frog, nazywa się Robert N. i jeszcze dziś ma zostać przesłuchany.

Policja szuka gościa.

...a tak sobie z nudów siedzę na Tapatalku...

Edytowane przez Pirooz
Pospieszyłem się z tym, że za kratkami ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaleńczy rajd ulicami Warszawy. Kierowcą był drifter, Robert N., ps. Frog - Motoryzacja w INTERIA.PL

Najbardziej wkur... jest to, że wszędzie trąbią o kierowcy BMW który łamał przepisy a nawet "ścigał się z 3 motocyklistami". A sorry, to motocykliści nie łamali przepisów? Mają większe limity prędkości? Całe hallo jest o kierowcy BMW, bo mógł zabić pieszego, uderzyć w inne auta. A motocykliści nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaleńczy rajd ulicami Warszawy. Kierowcą był drifter, Robert N., ps. Frog - Motoryzacja w INTERIA.PL

Najbardziej wkur... jest to, że wszędzie trąbią o kierowcy BMW który łamał przepisy a nawet "ścigał się z 3 motocyklistami". A sorry, to motocykliści nie łamali przepisów? Mają większe limity prędkości? Całe hallo jest o kierowcy BMW, bo mógł zabić pieszego, uderzyć w inne auta. A motocykliści nie?

Święci nie są ale oni chyba przynajmniej zatrzymywali się na czerwonym. Chociaż mogłem coś przeoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nic mu nie zrobią tak jak poprzednim razem

Robert N. nie odpowiedział karnie za swoją niebezpieczną jazdę. Policja chciała go ścigać, prokurator umorzył śledztwo

Tak jak On to Ja w Gta jeżdże i nie zawsze mi to wychodzi:D, jakbym taka Mke miał, to by mnie stać bylo , żeby na torach ewentualnie kjsach polatać a nie na żyletki przechodzić, sick.

Widać skill podskoczył bo tym razem nie skończył na latarni, jak dwa lata temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może to nie było Bmw deska jakby z fiata a podpisać można nawet ferrari ;)

[video=youtube;6YUBjJiF0tE]

Giorgi Tevzadze w odmłodzonej wersji. ;)

Patrząc ogólnie to wygląda imponująco, ale jednak to niebezpieczeństwo. Na takie akcje na tor, albo w mniej ruchliwe miejsca - minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mu tam troche zazdroszcze, tez bym chcial tak sie przejechac przez miasto niemal jak w grze komputerowej, poscigac sie z motorkami, fura konkretna, na koncu nic sie nikomu nie stalo a gosc pozostaje bezkarny :) fajna przygoda...

Niestety ja sobie na takie cos nigdy nie pozwole, moze dlatego ze jestem normalny

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chciałbym mieć takie umiejętności jazdy. W większości sytuacji z filmiku po prostu bym spanikował i nie wiedział co zrobić xD Z drugiej strony trochę buractwo na tak ruchliwej drodze. Media maja już o czym trąbić przez miesiąc "bo BMW". Szkoda tylko, że wrzucił to do sieci, bo reputacja beemkarzy jeszcze bardziej dostanie po tyłku :( Że też takimi bandyckimi samochodami jeździmy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś bardzo dobrze zna trasę, ewidentnie jednak widać, że dużo odpuszczał i że nawet jednego boka nie zaliczył:P

Jakiś większych przegieć przecież nie było, wszystko pewnie, nawet jak zjeżdżał i przelatywał koło drogówki :D

Jak dla mnie, niepotrzebnie ludzie nadmuchali balon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Czaku ale ja też znam Wrocław bardzo dobrze, mogę po nim latać z butem w podłodze ale nie odpierniczam takich akcji. Jak się ma zielone itp. to nie nawiązuje do trzymania się przepisowej prędkości ale to, że wiesz skąd mając czerwone ludzie mają zielone oznacza, że masz napieprzać i wymuszać bo chcesz jechać? Pomijam kwestię przeklejek między autami itp. bo każdemu się zdarza "moskwa" na legnickiej czy hallera ale bez przegięć. Taką jazdę trzeba tępić. Znam parę osób z dużo mocniejszymi samochodami i jeżdżących bardzo dobrze ale też mają swój rozum i nie odwalają takich cudów.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99 razy sie uda, 1 raz zabije człowieka - niewinną osobę. Ewidentnie koleś przegiął, zatłoczone miasto i takie szopki? Co innego o 2 w nocy na jakimś zadupiu baczki pokręcić, a co innego przelot przez zatłoczone miasto.

Złapać gościa, dowalić potężna kare finansową, 1000 godzin społecznych na wysypisku śmieci niech odpady segreguje i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów za recydywę.

Niestety w tym gównianym kraju złapią go, dostanie tylko zawiasy i prawko mu zabiorą na 2 lata.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99 razy sie uda, 1 raz zabije człowieka - niewinną osobę. Ewidentnie koleś przegiął, zatłoczone miasto i takie szopki? Co innego o 2 w nocy na jakimś zadupiu baczki pokręcić, a co innego przelot przez zatłoczone miasto.

Złapać gościa, dowalić potężna kare finansową, 1000 godzin społecznych na wysypisku śmieci niech odpady segreguje i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów za recydywę.

Niestety w tym gównianym kraju złapią go, dostanie tylko zawiasy i prawko mu zabiorą na 2 lata.

Przepadek pojazdu.

I tyle w temacie.

Ale orzekany sądowo a nie przez pana policjanta na miejscu (tak jak teraz z zabraniem prawa jazdy za rażące naruszenie przepisów).

Chociaż z drugiej strony skoro sądy sobie nie mogą poradzić (prokuratorzy) to może faktycznie to policjant powinien o czymś takim decydować.

Załatalibyśmy dziurę budżetową sprzedając takie fury nieodpowiedzialnych ścigantów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuć tylko NORMALNYM kierowcom bmw ze stolicy....

Post z innego forum posiadacza beemki i mieszkańca stolicy

Ciężko się teraz Mką czy w ogóle beemką jeździ po W-wie smile.gif

Ludzie jakoś agresywniej gniotą w ruchu, widziałem dzisiaj kilka trzepanek jakichś siódemek wprost na ulicy, a jak mijałem na innym pasie drogówkę, to zaraz się przyspieszyli i się zrównali ze mną i obserwacja ile dokładnie jade, co robie w aucie itp smile.gif

Ale założe się, że teraz na dniach najłatwiej by było sprzedać białe M3 biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...