Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


DLACZEGO NAZYWAJĄ NAS BANDYTAMI I HAMAMI?????


bmw316i

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zachowanie na drodze a nie w życiu

uuuu strach sie bać :lol: :wink:

stereotyp. Kiedys z 15lat temu mało kto mial zachodnie auto, to ludzie bali sie bmw,były drogie, mysleli ze jezdza tymi autami "kombinatorzy" jeszcze jak czarna na ciemnej szybie to wogóle, dzisiaj E36 kupisz za 6000pln wiec zaden rarytas, poprostu sporo osób mysli stereotypami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....a papiez przypadkiem nie jezdzi beemka?

Papież na wizytę w polsce dostał specjalną wersję nowej "siódemy" - ale jak pamiętam to jeżdził Audi A8 :shock:

Wszystko dlatego, że jeden z borowców ćwiczył na parkingu... no i rozbił biedaczek beemkę..

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam co tu sie dziwic ...

od zawsze bmw jezdzily pseudo gangsterzy,mafie itd w kadych filmach sa wciskane bawary ...

poza tym zyje stereotypami ludzie i tego sie nie zmieni , zwlaszcza ze tymi autami nadal jezdza lyse palanty w dresach kore katuja rozsypujace sie auta do upadlego , bo przeciez co to nie ON ma BMW wkoncu nie ? wolno mu wszystko zajezdzac slalomy itd ... Czuja sie jak bogowie na drogach i tego sie rowniez nie zmieni

(bez obrazy jak ktos jets lysy i ma dres ) <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a wiecie co ja sobie tak dla jazdy kupilem dresy i bardzo gruby lańcuch na szyje, więcej czasu spędzam na siłowni - wszystko żeby "pasować do auta" :mrgreen: <bmw_1> jeszcze musze wykminić szeroką bransolete i będzie git :P

[ Dodano: 9 Luty 07, 20:26 ]

chciałbym także wyrazić aprobatę dla zdania trolu, , rzeczywiście w polskich filmach beemki zawsze pełnią rolę wozidełek czarnych charakterów, np. 7emkami jeżdżą bossowie mafi, a 3 typki spod tzw. ciemnej gwiazdy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym także wyrazić aprobatę dla zdania trolu, , rzeczywiście w polskich filmach beemki zawsze pełnią rolę wozidełek czarnych charakterów, np. 7emkami jeżdżą bossowie mafi, a 3 typki spod tzw. ciemnej gwiazdy ;-)

Francuski numer : robole mafiozow jezdzily BMW X3 czy X5 :mrgreen:

Najnowszy film

Swiadek Koronny : napad na konwoj bankowy BMW 7 - E32 :mrgreen:

I tak mozna wymieniac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Nie wiem jak wy ale ja np gonie moherowe berety z ulicy jak wyłażą z kościoła na ulice w niedziele redukcja dodaje gazu i z rykiem sieje postrach pod kościołem :D

No to kolego poniekad takim zachowaniem krzywdzisz reszte porzadnych posiadaczy szacownej marki.. Tym samym bardzo trafnie odpowiadasz na pytanie zadane w temacie tego watku..

Swoja droga..Mlody wiek ma swoje prawa, a zywiolowe BMW zdecydowanie pozwala podniesc poziom adrenaliny kierowcy i czesto go zwyczajnie ponosi.. Po kilku latach mu przejdzie, wsiadzie do luksusowej 7-ki albo klasycznej S-ki i powie: cholera, ale ja glupi bylem kiedys :)

Pozdrawiam i zycze szerokosci na drodze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...