Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


DLACZEGO NAZYWAJĄ NAS BANDYTAMI I HAMAMI?????


bmw316i

Rekomendowane odpowiedzi

http://nasygnale.pl/kat,1025341,title,Pijany-25-latek-szalal-czerwonym-BMW-skonczylo-sie-zle,wid,12875923,wiadomosc.html

Kolejny kretyn przynosi wstyd marce. Japitolę takim pajacom powinni dożywotnio zabierać prawo jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Generalnie, to przewaznie ludzie jak jezdza po pijaku to wszystkimi samochodami i moja opinia jest taka, ze nie ma bata, kazdemu powinni tasmowo brac dozywotnio prawa jazdy to by sie ukrocilo. Ja tam moze nie jezdze mega przepisowo, bo w sumie malo kto tak jezdzi, ale nigdy nie wsiadlem i nigdy nie wsiade do samochodu nawet po lyku szampana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę, że jak prawko zabiorą to i tak będą jeździć, jeden z drugim.. gdyby tak prawko i po samochodzie dla pijanych bądź tych co zabili np.. reszta by zobaczyła że to nie przelewki i może, może by coś pomogło... bo i grzywny nic nie dają... Moim zdaniem policja nie chce z tym skończyć tylko z tym walczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ten co pochlal i pojezdzil a nastepnie mu zabrali prawko, to na nastepny raz niech go zamkna i tyle. Moze to jest drastyczna sprawa, ale generalnie kazdego moze niestety taka sytuacja tragiczna spotkac. Jestem ciekaw, jak to sie prezentuje np. w UK albo w Norwegii, moze sie ktos wypowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mile Panie i Panowie bardzo mili-po co sobie ciśnienie psuć?Jak ktoś uwaza,ze BeeMWe jeżdża buraki czy chamy to świadczy to tylko o nim jako osobie ograniczonej...

a my cieszmy się każdym kaemem i cóż....jak mówi przyslowie-dlatego kolego,ze frajer byl z niego,nie kochal wolnosci(moze byc Beemek)jak my.i szpula ;)

swoją drogą,gdizete czasy,gdy szanujacy sie gangsterzy jezdzili S-klasa?;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jezdze po alkoholu ale kiedys u kuzyna ( ma wille ogrodzoną ) na podworku podczas ogniska przestawilem auto moze 3-4 metry aby moc przejsc z belami drewna bo stalo w przejsciu i wcale mi sie nie podobal moj stan plus przestawianie samochodu.. dziwne uczucie.. ( oczywiscie na drodze bym tego nie zrobił u niego na jego podworku przestawilem jedyne co moglem zrobic to cofnac i zostawic zderzak na chacie albo za duzo do przodu i zostawic zderzak na kojcu dla psa ewentualnie drzewie orzechowym ) :D

nie odwazyłbym sie wyjechac na ulice ... bal bym sie nawet o siebie.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...