Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


DLACZEGO NAZYWAJĄ NAS BANDYTAMI I HAMAMI?????


bmw316i

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos kiedys powiedzial ze Mercedesy sa dla zlodziejii a BMW dla bandytow...W filmach tak jest i napewno to dziala tak na tych ludzi

. Sa ta bardzo dobre samochody i przewyzszaja inne o wiele.Ale tez nie sa to mlode auta i niekosztuje zbytnio wiele wiecej niz kazdy inny... Tak poprostu trafilo na najlepsze marki-ludzie sie tego boja ze ktos ma taka klase jaka MY MAMY :twisted:

POZDRAWIAM!! 8) A My i tak sie cieszymy ze mamy to COS!! uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak kupilem e30 to mnie koledzy wysmiali ale jak juz zrobilem przy niej troche kosmetyki i byla sliczna to mi zaczeli zazdroscic a jak któregos juz przewiozlem to byl wniebowziety. kolega nie mogl zrozumiec ze jak jedziesz np. 120 to w aucie jest cicho i ze tylny naped cieszy. Nikt tez mi nie chcial wierzyc ze pali nie duzo jak na takie auto. Musialem niestety sprzedac BMW teraz mam opla astre GT i mimo ze auto jest mlodsze o 7 lat to nie ma porównania. Teraz sprzedaje astre i chce kupic auto ale tez nie da rady BMW czego bardzo zaluje bo wiem ze to auto mnie bedzie cieszyc jak dziecko ktore dostalo lizaka.... Ale jestem dobrej mysli kupie BMW moze juz na jesien i wtedy bede naprawde szczesliwy...... <bmw_1> <bmw_1> <bmw_1> <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu... taki już jest stereotyp kierowcy/ właściciela auta marki <bmw> i musimy z tym żyć. Opinia o hamstwie oczywiście nie dotyczy wszystkich, ale wcale nie jest nieuzasadniona. Tylko bardziej bym ją uogólnił - Polscy kierowcy są hamscy i mają wyjątkowo mało kultury za kierownicą.

Jeżdżąc po naszym kraju (wiele tysięcy kilometrów) widziałem wiele zachowań, których nigdy ale to przenigdy nie uświadczysz w innych krajach europejskich (zachodnich), no chyba, że jedzie Polak...

Wyprzedzanie na trzeciego, wymuszanie pierszeństwa, jazda na wprost z pasów wyłącznie do skrętu, nie używanie migaczy, jazda na czerwonym... jest tego trochę - niestety.

I wiecie co mi przychodzi do głowy? Że to kierowcy - a więc MY sami - jesteśmy w głównej mierze odpowiedzialni za ilości wypadków i ofiar na drogach. Drogi to tylko czynnik "przy okazji".

Wszystkim się śpieszy (nawet dziadkom i emerytom). Jazda "na krawędzi" wcale nie jest domeną młodych kierowców.

No nic, temat rzeka - rozpisywać można się na dziesiątki stron, mimo, iż mówi się o tym chyba codziennie. A i tak niewiele to zmienia.

Pozdr.

PS. Sorka za ten rozżalony ton postu ale wiosna idzie i baranów na drodze jakby więcej <bmw_4>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Wyprzedzanie na trzeciego, wymuszanie pierszeństwa, jazda na wprost z pasów wyłącznie do skrętu, nie używanie migaczy, jazda na czerwonym... jest tego trochę - niestety.

W polsce jeszcze nie ma takiej tragedii , taka mega dżungla to dopiero jest we włoszech , oczywiscie nie neguje tego ze MY równiez mamy zapedy zeby byc zawsze

wszedzie pierwszym w czasie jazdy cokolwiek to oznacza :wink:

Tak czy inaczej mysle ze kultura jazdy z kazdym rokiem poprawia sie w polsce a na

zmiane takich zachowan ma wpływ kazdy z nas na codzien podczas uzytkowania

swojej bumy , nie warto sie spieszyc tylko delektowac jazdą co innego na autobanie

czasem poprostu trzeba przegonic koniki :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak... im ktos ma wiecej kasy i jest wyzej postawiony tym ma mniej kultury jazy... mialam "przyjemnosc" jechac z czlonkiem komisji Unii Europejskiej w Brukseli prawie nowka BMW X5 terenowa bardzo mu sie spieszylo wiec wyprzedzajac jechal przy samym krawezniku-az szorowalismy kolami, rozbilismy(a raczej oderwalo nam) tez lusterko o jakis znak, jechalismy pod prad, po pasach dla autobusow(tam maja specjalnie wydzielone) po trasach rowerowych, na czarwonym swietle... mozna by tak dlugo wyliczac... na koncu (poniewaz nie bylo gdzie stanac) zaparkowal na wysepce na srodku malego ronda hehe tyle wykroczen w ciagu zaledwie kilku minut...ale najlepsze bylo to ze nic mu nie mogli za to zrobic wiec pozwalal sobie na wszystkie mozliwe wykroczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote gośc na brochowie wpierniczył się E30 do rowu, poniosło go na kostce.

Mój kumpel jechał zauważył to , chciał mu pomóc nie dał rady wiec zadzwonił po mnie!

Była godzina 1:30, średnio mi się chciało, ale pomyślałem sobie,ze moze kiedys ja bede w takiej sytuacji wiec pomoge.

Pojechałem, na miejscu był mój kolega clio, w rowie E30stka i stał chlopak z dziweczyną.

Beemka wpitolił się ostro, rzowalił błotnik, zderzak urwał belke :shock: wbił się mocno, odrazu wiedzialem,że nic z tego nei bedzie, ale spróbowac mozna.

Kolega odwiózł dziewczyne, ja wziałem swoją linke bo on nie miał i próbowalem chociaż troche szarpnąc auto.

Nic z tego ciagało mi auto po kostce, nie bylo zadnych szans!

Upierdzielilem sobie całe auto w błocie, uwaliłem całe buty bo wchodizlem do rowu zamontowac linke bo on nawet nei wiedział gdzie jest zaczep w E30 :roll: :lol:

Pojechałem z tym typem do okolicznej wiochy w poszukiwaniu jakigoś ciagnika, ale o prawie 2 w nocy to raczej problem :lol:

Nikogo nei znaleźliśmy, worcilismy na miejsce. Kolega zaproponował mu odwiezienie, ale on powiedział,ze nie ze zadzowni po kolege z busem i wyciagnął auto.

Pożyczyłem mu linke bo nie miał!!! Wział odemnie numer telfonu,zeby mi ja oddac i

nie oddał mi tej linki.

Szczerze mówiąc to w dupie mam ta linke za 25pln, ale sam fakt mnie wk...wił :?

Bo godzine czasu sie tam motałem, uje..łem sie cały i samochód a ten buc nawet nie jest w stanie oddać mi linki.

Chcesz komuś pomóc a ktoś tnie w...... :roll: jak mówie ta linka mnie wali ale fakt jest bardoz denerwujący!

Dlatego niektórzy użytkownicy fakt SĄ HAMAMI!!!!

PS: Typ który się wpakował do rowu tym E30 ma jeszcze żółte E36 w Coupe, z urwanym prawym lusterkiem, to jest 316 zakatowane okrutnie.

Wiec jakby go ktoś spotkał to pozdrówcie go serdecznie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Odgrzeję trochę kotleta. Dlaczego marka BMW kojarzy się z burakami? Najlepszy przykład :

http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Zazdrosny-gangster-zaczal-strzelac-do-nastolatkow,wid,12857339,wiadomosc.html?ticaid=6b423

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem zdarzaja sie przypadki gdzie BMW jezdza ludzie bez mózgu, ale wiekszosc osob kocha sie w tej marce aut. Czesto widac na drogach ze autem "naszej" marki jedzie starszy Pan z rodzinką...

To ze Bmw jezdza tylko sami bandyci wykreowały według mnie media poprzez filmy itd...

Czesto mozna znalezc informacje na jakis portalach " BMW JECHAŁO Z PRĘDKOŚCIĄ 220 km/h I SPOWODOWAŁO WYPADEK " a co fiaty, hondy, mercedesy itd nie powoduja wypadków???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechu na to samo zwróciłem uwagę, nie było potrzeby pisać czym pojechali, więc nie wiem dlaczego o tym wspomnieli. Pewnie po to, żeby zaznaczyć że to bandziory. Gdyby jechali hondą, golfem czy innym matizem to na pewno nikt by nie wspomniał o tym fakcie. P.S.Forest ale kotlet, kurcze po 3 latach, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do opini o kierowcach bmw to historia na faktach znajomego jak przyjechal po niego kumpel czarna bmw e34 pod blok, zobaczyla sasiadka i odrazu do mamusi kumpla. Zachodzi on do domu a matka do niego z mordą ze on sie w cos miesza bo takimi samochodami to mafiozi i dilerzy jezdza... itd darcie na całą klatke ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o przepraszam, ja kupiłem teraz bmw 5, nosze dresy bawelniane takie siwe te i z reguły jestem na prawde dobrym czlowiekiem :P i moj tatus ciagle tez mi suszy glowe ze kupilem samochod do szpanu, bo bmw to same kozaki itd jezdza, mojej dziewczyny tato chyba tez niezbyt zadowolony jest ze mam taki samochod ale jak teraz zaczynam powoli swoja bmw jezdzic to uwazam ze ten samochod jest po prostu za***isty, i watpie zebym zmienil marke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...