Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


DLACZEGO NAZYWAJĄ NAS BANDYTAMI I HAMAMI?????


bmw316i

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Stereotyp polskiego gangstera: dres albo skóra, kark, łancuch, czarna beja w czarnej szybie. Byle jaki polski film - gangsterzy wożą sie bejkami. Ludzie na to patrzą i potem glupoty gadaja... Powinnismy sie wlasnie cieszyc ze skoro "bogaci" gangsterzy wożą sie BMKami to cos w tych samochodach byc jednak musi :) bo pewnie stac ich na jeszcze lepsze, a jednak wybieraja BMW :D

To podobnie jak z blondynkami: czy kazda blondi musi byc nie kumata (bez obrazy) :)? Guzik prawda :P Podobnie BMW - nie kazdy kto nimi jezdzi musi byc od razu najgorszy... mieszkamy w Polsce, taki nasz urok. ludzie mysla ze BMW to nie wiadomo jakie pieniadze... Jak pomysle sobie ze niektorzy wolą nową DACIĘ z salonu kupić za 30 koła to mnie skreca... A tak naprawde to BMek za tą kase by mial z trzy sztuki...

Ale nie - BMW = bogacz... Glupi kraj, glupi obyczaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pomysle sobie ze niektorzy wolą nową DACIĘ z salonu kupić za 30 koła to mnie skreca... A tak naprawde to BMek za tą kase by mial z trzy sztuki...

hehehe... nowej Beemki mialby za ta kwote conajwyzej 1/3...

Ale rozumiem Twoj tok myslenia.. Mnie tez skreca na mysl o 40 kawalkach wywalonych w bloto na zakup jakiegos dennego Punto czy innej Pandy. Za te pieniadze wolalbym ladnego okulara lub nowsza 5-tke nabyc, oczywiscie z "malym" przebiegiem.. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z europejskich marek najlepiej sprzedaja sie wlasnie BMW i mietasy... Na swoj prestiz <bmw> pracuje od dawna.. jesli ktos ocenia kierowce tylko po ilosci futra na przylbicy i po tym ze ma czarne BMW albo nie... to sie nie dziwie wynikom ocen. Tak samo jak by piwo oceniac tylko po ilosci piany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nikt chyba nie wie. Mieszkam w malej miejscowosci i jak kupilem BMW e30 to po kilku dniach dowiedzialem sie ze sprzedaje narkotyki i dlatego jezdze BMW to nic ze auto dalem 4tys i bylo biale ale stereotyp jest dalej taki sam. Teraz mam Opla ale na wiosne zmieniam auto i chyba bedzie to e34 touring wiec znowu dowiem sie czego ciekawego na swoj temet..... :P:P:P:P:P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez wole nie wiedziec co o mnie gadaja.. z ex pracy jakos szybko uciekl, bmw kupil i telewizor:) i mieszkanie nawet ma:P normalnie pewnie mam jakies uklady w ministerstwie rolnictwa:P a moze i Ojciec Dyrektor kasa pomogl za jakies zacne uczynki:P Niech sobie mysla co sobie chca:) I tak nie dam im sie przejechac:)

Pzdr. :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa ogolnie z tych ludzi - kumpel tak samo ma e36 coupe od niedawna i ludzie z duzego miasta - bydgoszczy - gadaja ze jest dealerem teraz. Rozumiem ze po wioskach, mozna tak gadac bo to wiekszosc ma ursusy, ale nawet w miescie nie wiedza ze takie auto jest w cenie astry z nitro lpg :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiedza. Mysla ze jesli cokolwiek ma znaczek <bmw> to musi kosztowac wiecej niz 3 pary gaci w kratke ktore wlasnie kupili na targu... a co za tym idzie kasa na takowe auto musi byc koniecznie lewa i najpewniej pochodzi albo z prochow albo z przydomowej drukarni. Coz. Najwazniejsze ze szczesliwi posiadacze BMW to chyba najbardziej zgrana druzyna jaka dotad poznalem. Co nas laczy? <bmw> !!!! i w zasadzie niewazne poglady kazdego z nas ... wazne zamilowanie do tego co sie szanuje.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oggy, święte słowa i oby tak pozostało! Ja jestem dumny z tego ze jezdze BMW :) i mam w **** opinie ludzi... gdybym sluchal opinii i ufal takim ludziom to bym dzisiaj byl bez niczego. A tak... jednym uchem wpuszczam, a drugim wypuszczam :) a jak mi sie cos nie podoba to odpowiednio im odpowiadam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogónie rzecz biorac to w aucie kazdej marki znajdziemy bez problemu hama.... jesli chodzi o BMW to ludzie po prastu wiedza ze to jest auto z klasa tak jak MERC i juz zadna inna marka na swiecie nie ma takiego uznania.... Ci co mieli lub maja auta tych dwóch marek wiedza dlaczego wlasnie jest to klasa.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scraby81, z przyjemnoscia przebilbym Ci "piatke" :)

Te dwie niemieckie marki przez lata zaskarbily sobie ogromna sympatie i uznanie wsrod uzytkownikow. Niemieccy inzynierowie ciezko pracowali (z niemieckim uporem i solidnoscia) nad eliminacja wad, nowymi rozwiazaniami, ulepszaniem walorow.. Efekty sa po prostu wynikiem ciezkiej pracy, ktora przez lata uzytkownicy potrafili sila rzeczy docenic..

Slyszalem opinie: Sa auta i mercedesy.. Smialo moge dodac, ze sa auta, BMW i mercedesy ;) A dyskryminacja, szufladkowanie wg marki wozu? Dziecinada i ciasnota umyslu malo swiatlych przedstawicieli gatunku powoli przestaje byc regula.. Nie mamy sie wiec czym przejmowac..

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dowiedzialem ze na moje E30 wyrwałem swoją pannę :lol: I jest ona ze mna tylko dlatego ze przyjeżdzam pod jej szkolę Bawarką :twisted:

Jak nią przyjechalem do mojej szkoly to niektórzy nie chcieli ze mną rozmawiać a niektórzy krrytykowali mnie i mowili zebym sie nie podniecał bo się spuszcze w gacie :shock: To tylko ludzka zazdrość.

CHociaż gdy widze co moj ojciec wyprawia swoim okularem na ulicy to mam wrażenie ze kierowcy mesiów to chamy i wiejskie prostaki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja była pani :P jak chciala mnie wkurzyc to mowila ze jest ze mna tylko dlatego ze mam fajny motor a inni nie maja ;)

Co do reakcji ludzi, wyobraz sobie ze u mnie jest to samo... Zobaczyli mnie w BMW... a wez stary dziadek juz, brzydki przod, okragle lampy jak w modelu z 80 roku... na palcach jednej reki policzylbym osoby ktore potrafily powiedziec jakies cieple slowo n/t samochodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary dziadek ... komfortem przewyzszajacy wiekszosc nowych "samochodow" do 50 tys, zgraniem zawieszenia odpowiadajacy ciagle nowym konstrukcjom... tez tlumaczono mi ze za te kase mialbym prelude ktora jest mocniejsza i ladniejsza (jak ja nie znosze tych samochodow...) albo dolozylbym i mialbym octavie... no moglbym, ale po co? BMW to BMW. Byly teksty w stylu po co mi ta locha.. ano po to zeby czuc sie pewnie na drodze i wiedziec ze jestem dosc bezpieczny. W poprzednich samochodach nie mialem pelnego poczucia bezpieczenstwa.

A co do hamstwa - w kazdym z nas siedzi maly hitlerek ktory patrzy tylko na siebie. A jesli ktorys z rzucajacych takie teksty wobec posiadaczy <bmw> jest swiety - no to niech da 5 zlotych :P bo to taka zorganizowana akcja:)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi kazdy mowil zeby nie brac tego BMW bo duzo pali, bo utrzymanie kosztuje bo duza pojemnosc, po co mi taki gruchot, antyk... ze do muzeum sie tylko nadaje... nawet niektorzy parskali smiechem...ale kazdy kto sie chociaz raz nia przejechal to zmienial odrazu zdanie;) co mnie bardzo cieszy happy_bmw marka jaka jest BMW to wygoda klasa i szybkosc :mrgreen: i niech sobie buraki mowia ze kierowcy BMW to bandyci i hamy ja staram sie zmieniac ta opinie <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic tak ludzi nie kłuje w oko i serce jak samochód!!!!! :?

a co do tego, ze mówią że BMW i wogóle zaraz... przecież E30 można kupić za 300euro, a za 800e całkiem zadbane E34, wiec te samochody są dostepne dla przecietnie zarabiajacego człowieka.

Ale połowa polaków to ciemniaki z klapkami na oczy, wolą jezdizć Polonezem i nie widza nic pozatym, dlatego mają takie a nie inne zdanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...