Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Intercooler E46 318d 2002r.


jarekpater

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam uszkodzony intercooler w swojej 318d. Chciałem kupić nowy na aukcji: INTERCOOLER BMW E46 2.0d 3.0d 2001-2003 NOWY (4305688230) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ale zastanawiam się czy będzie okay. Niby część skomplikowana nie jest. Ta chłodnica z aukcji jest jakiejś firmy Kale Italia. Jak sądzicie? Będzie dobra czy raczej szukać Modine( taka mam założoną) czy np. Nissen? Będzie jakaś różnica w wytrzymałości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam uszkodzony intercooler w swojej 318d. Chciałem kupić nowy na aukcji: INTERCOOLER BMW E46 2.0d 3.0d 2001-2003 NOWY (4305688230) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ale zastanawiam się czy będzie okay. Niby część skomplikowana nie jest. Ta chłodnica z aukcji jest jakiejś firmy Kale Italia. Jak sądzicie? Będzie dobra czy raczej szukać Modine( taka mam założoną) czy np. Nissen? Będzie jakaś różnica w wytrzymałości?

chcesz dobrze? kupić nissens nówka sztuka na szybko złączki 450zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla potomnych. Wymieniłem intercooler na używany oryginalny modine w dobrym stanie. A na pewno w lepszym niż mój wcześniejszy bo bez dziury. :roll: Koszt 150zł. Autko równiej przyspiesza. Co mnie najbardziej zdziwiło to spalanie. Jak go kupiłem 3 lata temu na komputerze średnie spalanie wynosiło 6,8l. Przed zmianą 7,7. Teraz po przejechaniu około 400km... 6,1l. Wiem, że wartość z komputera odbiega od rzeczywistej ale nigdy nie widziałem tam takiej liczby. :D Zmiana na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...