Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Aktywny tempomat stop & go - schemat itp.


Hadzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

potrzebował bym jakiegoś schematu kabli do aktywnego tempomatu z funkcją stop & go. Auto jest powypadkowe i miało uszkodzoną wiązkę kabli która idzie po stronie pasażera. Dopiero po wlutowaniu nowej wiązki skapnąłem się że auto miało radar (LPR) i czujniki SRR. Chciałbym to dołożyć spowrotem tak jak auto wyszło z fabryki. Ale jak patrzyłem nigdzie nie widzę nawet pozostałości po instalacji po radarze (aktywnym tempomacie). A auto miało na sto procent aktywny tempomat z funkcją stop & go bo wychodzi po winie, a poza tym jak w aucie chce się włączyć tempomat to wyskakuje komunikat że jest problem z radarem. Na allegro szukałem wiązki do radaru i niema, bo jak bym miał już wiązkę to już bym znalazł co i gdzie :D Nie mam pomysłu. Więc przydał by mi się schemat owej instalacji a nie mogę go znaleźć albo zdjęcia jak to wygląda u kogoś. Wiem że radar i czujniki SRR są na jednej wiązce i łączą się z główną wiązką auta przy belce. Za wszelką pomoc i porady dzięki.

Z poważaniem

Hadzi

Edytowane przez Hadzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem ogarnąć na stronce WDS BMW Wiring Diagram System - Model Selection ale mam jakiś problem z javą i nie mogę tego ogarnąć

ps. już ogarnąłem co i jak mi nie działało z javą i znalazłem to, teraz pozostało mi rozgryźć schematy itp.

Edytowane przez Hadzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...