Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Retrofit navi


Jabol

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze panie z jakiej wersji na jaką??

Bo jeżeli z niczego na CCC to jedno a jak na CIC to inna bajka.

Dodatkowo jest też opcja nr 3 czyli wymiana na chińczyka dedykowanego /Walus takie coś ma w swoim e60 i powiem że baardzo ciekawa opcja/

I opcja nr 4 jak masz np CCC profesional jak ja jest jeszcze jedna opcja też z kraju skośnookich ale nad nim dopiero myślę i pracuję i to będzie jeszcze ciekawsza wersja bo pozostaje ori ale masz bonusa ukrytego.

Daj znać która opcja chodzi ci po głowie a więcej szczególików się pojawi

Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wczoraj rozmawialiśmy z Jabolem, chodzi o przełożenie navi business do wersji bez navi, tak jak mówiłem wystarczy czytnik MASK i kodowanie samochodu. Oczywiście przy tym dołożenie anteny i wszystko musi chodzić :)

No to powiem że w takiej opcji poszedł bym w stronę rozwiązania takiego jak zrobił Waluś.

Ten chińczyk daje naprawdę spooore możliwości i myślę że jest lepszy od business.

Dodatkowo możesz dołożyć kamerę cofania masz możliwość wgrania automapy, divix TV i cała reszta możliwości no i co ważne działa z kierownica multi oraz z I-drive.

Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt. A jak to się ma do dynavina?, bo jeżeli podobnie to wiem że Jabol będzie przeciwny...

Ciężko mi powiedzieć.

Najlepiej to niech się zgada z Walusiem i zobaczy jak to life działa.

Według mnie to bardziej się to opyla niż CCC a tym bardziej CIC. Waluś też miał golasa a teraz ma full opcję.

Ja kombinuję coś do mojego CCC aby był bardziej rozbudowany ale to powiem co i jak jak już dojedzie co ma dojechać.

Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...