Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Problem z navi prof CCC bmw e60


Demon71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z update softu w navi prof CCC. w bmw e60. Zakupiłem płyty z mapami które działają beż problemu, lecz problem polega na tym iż dostałem płyty z softem v34 który niby miał mi zrobić update systemu i spolszczyć go wraz z wgraniem polskiego lektora. Niestety po wielu próbach działania według instrukcji jakie dostałem nic nie idzie. Płyta miała niby sama dograć język polski po włożeniu jej do czytnika dvd i zresetowaniu systemu. Już nawet odpinałem klemę plusową o aku na godzinkę, aby wszystko się wyzerowało i na nowo wystartowało z tą płytą softu...nic nie pomaga i nic nie idzie. Firma od której to zamówiłem wysłała mi już kolejna płytę skompilowaną pod mój nr. vin i również to też nic nie pomogło. Może ktoś z Was miał podobny problem i podpowie mi co mogę zrobić by to jakoś usprawnić. Będę bardzo wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłem uwalić CCC? Wszystko chodzi tak jak powinno, nawigacja również. Problem polega na tym iż osoba od której kupiłem płyty mówiła, że po włożeniu specjalnej cd soft się uaktualni na nowszy oraz dogra sobie sam j.polski z lektorem. Słychać ,że płytę czytnik mieli, ale nic się nie dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

aby wszystko się wyzerowało i na nowo wystartowało z tą płytą softu...nic nie pomaga i nic nie idzie. Firma od której to zamówiłem wysłała mi już kolejna płytę skompilowaną pod mój nr. vin i również to też nic nie pomogło. Może ktoś z Was miał podobny problem i podpowie mi co mogę zrobić by to jakoś usprawnić. Będę bardzo wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...