Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Czy to napewno podpora wału?


klokupk

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Mam pytanie, bo nie jestem pewien do konca. Może zacznę od początku. Najpierw przy "kreceniu sie" cos walnelo i zaczęło zgrzytać. Okazało sie ze przegub na półosi poszedł. Święto było a musiałem mieć auto na juz to od kolegi kupiłem stara poloske i taka założyłem. Wszystko było okej ale cos pukało przy szarpaniu autem, przy ruszaniu i wrzucaniu 2 i 3. Viviek mi sprzedał polos ale szczerze mówiąc nie miałem czasu zeby ja wymienić. Wczoraj przy ruszaniu cos mocno walnelo, ale wciaz można jechać z tym, ze cały czas cos "wali" z tylu. Byłem pewien ze to ta polos ale gdy wszedłem pod auto to przy ruszaniu widać jak cały most razem z wałem skacze. I pytanie czy to aby napewno podpora wału? Przy skręceniu w prawo i przy prędkości 0-40km/h tak wali ze nie da sie jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź tuleje na sankach z tyłu. Mogły się wyrwać stąd skakanie dyfra, który nie ma stabilnej podstawy do której jest mocowany

tez bym zaczal od tego :) U mnie buczy od 80km w gore. Wymienilem podpore walu ma meyle. ale dalej wali. Pojechalem do Leo na warsztat i zdjagnozowal ze dyfer siedzi. Ale u ciebie widze, ze jest chyba cos z mocowaniem dyfra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podpinam się.

W e30 mam podobny objaw przy ruszaniu zaczyna miotać i czuć coś z tyłu jakby bujanie. Podpora mam ok, tuleje również, mocowania ok żadnych luzów z tyłu nie ma. Jakby to było sprzęgło bo było by całkowicie inaczej. Od 50-60 km z tyłu zaczyna świstać.

Dyfer zaczyna już szumieć- może w tym leży problem?

Edytowane przez Szopu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...