Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Spocik w SPA!?


Chudziutki

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo miło z Twojej strony- dzięki za propozycję. Myślę, że zmieścili by się wszyscy, ale na najta comiesięcznego ludzie ( część ludzi) przyzwyczaiła się do jedzenia :) A to KFC, a to MC'donald itd... no i do czegoś dużego, łatwego w odnalezieniu we Wrocławiu, bo nie wszyscy dobrze znają topografię Wrocka.

Tak czy inaczej dysponujesz bardzo fajnym miejscem na spotkania ( teren prywatny, zamknięty, bezpieczny... pozazdrościć) i najważniejsze, że można podłubać przy aucie... może kiedyś, baaa nawet nie koniecznie najt tylko jakieś zwykłe spotkanie kilku osób z klubu to już bardzo fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło z Twojej strony- dzięki za propozycję. Myślę, że zmieścili by się wszyscy, ale na najta comiesięcznego ludzie ( część ludzi) przyzwyczaiła się do jedzenia A to KFC, a to MC'donald itd... no i do czegoś dużego, łatwego w odnalezieniu we Wrocławiu, bo nie wszyscy dobrze znają topografię Wrocka.

Tak czy inaczej dysponujesz bardzo fajnym miejscem na spotkania ( teren prywatny, zamknięty, bezpieczny... pozazdrościć) i najważniejsze, że można podłubać przy aucie... może kiedyś, baaa nawet nie koniecznie najt tylko jakieś zwykłe spotkanie kilku osób z klubu to już bardzo fajna sprawa.

Dobrze mówi! Polać mu :grill:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę że jest zainteresowanie :D grill jak najbardziej w cieplejsze dni. A co do najta to domyślałem się że nie wejdzie w gre, ale właśnie tak jak piszesz "mrsiwek" zbierze się troszkę chętnych i w innym terminie myślę że fajne i spokojne miejsce do spotkania się. happy_bmw W każdym razie zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę brak zainteresowania, w takim razie mam inną propozycje. Co byście powiedzieli na spotkanie dnia 24.01 (sobota) lub nawet 25.01 (niedziela) przy okazji była by okazja przygotować furki na najta, obeszło by się bez komentarzy że ktoś się wstydził brudnym jechać :lol: i bez zamarzniętych samochodów (w razie mrozu jak ostatnio). A jeśli nie to sami wybierzcie jakiś interesujący was termin i dajcie znać :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje 25 przed najtem ale chętnie podjechałbym do Ciebie nawet jutro jakby ktoś jeszcze był zainteresowany mini spotem :D

Ja przed najtem 25 na pewno podjadę umyć Basię więc zapraszamy, a co do jutra to chyba pogoda nie sprzyja, ale zobaczymy jutro, zawsze można spontanicznie na szybko się zebrać jak się poprawi happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mokronos Dolny ul. Orzechowa 5, zaraz przy zjeździe z AOW na Oporów więc przed najtem zapraszam chętnych, tym bardziej że na ustaloną miejscówkę jedzie się ode mnie jakieś 5 minut. Jeśli będziesz korzystał z nawigacji to nie wpisuj ulicy bo poprowadzi Cię do Smolca, wpisz tylko Mokronos Dolny i doprowadzi prawie pod bramę ;) w razie problemów z dojazdem dzwoń 884-959-400 - Kuba. Jeśli ktoś jeszcze reflektował by na odwiedziny przed najtem proszę o info żebyśmy ustalili jakąś optymalną godzinę spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...