Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Dylemat z sportsitze


Chacko e30

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam "problem" z wnętrzem w mojej e30 :bag:, fotele które posiadam to skórzane sportsitze z sprawnym grzaniem,ale są zamęczone... na razie fundusze przeznaczam na doprowadzenie samochodu do stanu używalności i niestety nie starczy na obszycie tych foteli. Denerwuje mnie ich stan i szukam jakiegoś wyjścia pytanie_bmw zastanawiam sie nad na dwoma :

-Pierwszy żeby kupić jakiś środek który poprawiłby ich stan

-sprzedać te fotele a kupić coś takiego

Bmw e36 compact fotele polskory Tuszyn ? OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

a oto moje stołki

Sportsitze e30 coupe skóra grzane Wrocław Krzyki ? OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

(nie mogłem dodać zdjęć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest krem do skór (tylko musisz dobrac kolor kremu u nich z palety kolorow do twojej skory)

Krem ten super tez jest na kierownice, po nasmarowaniu wyglada jak nowa i nawet po 10tkm (nakladane 3 warstwy)

Nazywa sie SAPHIR z firmy CAROK

Wydaje mi sie, ze warto sprobowac. Jak masz szare skory to mozemy kupc to na pół bo tez mam szare (ale do kiery to czarny ;p)

Wysylam Ci kilka zdjec

Taniej wyjdzie niz kupno tamtych z compacta. I tamte tez trzeba bedzie czyscic bo sa przetarcia.

Najpierw musisz czyms umyc je (jak nie masz clinera to szarym bydlem i szczoteczka do butow z CCC(jak najmniej wody bo skora nie lubi), potem musisz dac jakis balsam bo mydło strasznie wysusza. No i potem tym Saphirem umyc (tylko nie wiem czy po tym saphirze tez balsam, ale to trzeba poczytac )

attachment.php?attachmentid=33336&stc=1attachment.php?attachmentid=33335&stc=1attachment.php?attachmentid=33337&stc=1attachment.php?attachmentid=33338&stc=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeszyj fotel pasażera ręcznie wyczyść je porządnie i śmigaj tak jak są ,a jak odłożysz to je obszyjesz.

niema gorszej wsi niż wkładanie do e30 foteli z e36 albo widziałem gorsze przypadki typu e39

na forum czytałem że ktoś wpychał od e38 lolol

jestem właśnie po rozmowie z Panem który będzie robił te fotele bmw_1myślałem że to wyjdzie dużooo gorzej, nawet zdecydowałem się na montaż czarnego sufitu... znajomy po flokuje tylną deske na czarno i będzie miodzio ;D najpierw musze wszystko zdemontować (fotele,cały dywan i 3/4 deski rozdzielczej) żeby sprawdzić stan podłogi (z dołu wygląda ok), dać wygłuszenia i puścić nowe przewody do głośników ;D aha no i najważniejsze to usunąć "tuningowe" zegary które ktoś zamontował zamiast środkowego nawiewu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema gorszej wsi niż wkładanie do e30 foteli z e36 albo widziałem gorsze przypadki typu e39

Sporty z e36 można ładnie zgrać z e30 i wsią bym tego nie nazwał... Ze względu na cenę ładnych ori e30 sam mam te z e36(nie mówię, że u siebie zgrałem to jak należy, bo projekt środka mam niedokończony). Mimo wszystko uważam oryginalne sportsitze za dużo lepszy wybór, żebyś nie pomyślał że jestem stronniczy ;).

Cześć, mam "problem" z wnętrzem w mojej e30 :bag:, fotele które posiadam to skórzane sportsitze z sprawnym grzaniem,ale są zamęczone... na razie fundusze przeznaczam na doprowadzenie samochodu do stanu używalności i niestety nie starczy na obszycie tych foteli.

Miałem właśnie napisać, że nie wyglądają jakby wymagały ogromnego nakładu pracy, ale już sam się o tym przekonałeś :-P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...