Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


ET35 do e34?


Krzychu525tds

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

mam mozliwosc kupienia felg AC Schnitzer (nie wiem czy orygianly czy robione pod wzor)

Dane: 17" 8j ET35 opony to 225x45 i 215x40 ktore raczej beda do wymiany.

Moje pytanie, wejda mi do e34 520i m50 sedan? przeszukiwalem fora, i nic konkretnego nie znalazlem, jesli przeoczylem to bardzo przepraszam za zasmiecanie i prosze o wskazanie linku:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowają Ci się w nad kola, ale jak Ci to nie przeszkadza... najwyżej dystanse.

Docelowo e34 miało ET20 i szukał bym takich 17' lub 18' i oponą dobierał żeby była taka sama średnica (no, może nie et20 a et22-26 bo felga będize trochę szersza niż ori).

Rozmiaryfelg.pl - Tabele rozmiarów felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpisanie, znalazlem orgi ac schnitzle w superasnej cenie, a ze aktualnie poszukuje takich felg 17stek to sie mocno nad nimi zastanawiam, boje sie ze beda obcieraly, jak sie schowaja za daleko to tez nie bede zadowolony, wiem ze mozna ewentualnie dystanse wsadzic, lecz nie mam na ich temat zdania, nigdy sie tym nie interesowalem, a swoje borbety a 16''9j sprzedaje bo przod mi obcieral o kolumne (mogl bym zalozyc mniejsze opony i git) i wszyscy mi mowia ze takie szerokie felgi niszcza fest lozyska, ja tam nie wiem 3 lata jezdze i wszystko ok, moze ktos by mi dopowiedzial co by lepiej mu sie widzialo, zostawic borbety i wypolerowac rant czy kupic schnitzle i wsadzic dystanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dobra, no tez sie juz nastawilem na nie, moze dodam ze felgi mam za 600 zl wiec zdawaja mi sie byc tanie, i to sa raczej oryginaly

auto teraz wyglada tak

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t31.0-8/10515198_10202748858947364_4122016526997445856_o.jpg

fura to ta czerwona:P

na snyczlach nie musi wygladac jakos moga kozak, moze wygladac poprostu normalnie jesli mialo by to jakies znaczenie przy dystansach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tak niskim et nie trzeba dystansow, chyba ze chcesz zeby rant wystawal poza, ale na 8 calach to chyba nie ma sie co bawic w naciag

600zl za acs to tanio, moze to felgi rh, mnie sie wydaje ze z tak duzym et jak 35 nie beda pasowac te kola. to et do 3er

A co Ty gadasz, ja mam et20 z przodu, felga 8 cali do tego dystans 2cm i felga dalej schowana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...