Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Licznik


yab

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem w swoim temacie to licznik mi padł, wymieniłem na nowy (w sensie używany) i działa. Tyle, że jest jedna rzecz, która mnie niepokoi. Mianowicie w piątek miałem jeszcze stary licznik. W pewnym momencie jazdy parę chwil po odpaleniu i ruszeniu (jazda parkingowa pod marketem) licznik się zawiesił (nie działał), usłyszałem grzechotanie jakby plastikowych kół zębatych i po 1-2s wskaźniki wróciły do normalnej pracy. W niedzielę licznik już nie działał.

Dzisiaj podłączyłem inny działający licznik i od razu po podłączeniu, jeszcze przed odpaleniem samochodu znowu usłyszałem to grzechotanie co w piątek. Licznik po odpaleniu "ruszył" bez problemów.

Czy ktoś miał kiedyś takie grzechotanie? Martwić się tym? Nie chcę kolejnego licznika usmażyć. Dodam, że parę tygodni temu podłączyłem zmieniarkę MP3 Yatour i wszystko było ok aż do tego weekendu. Czy może to mieć związek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten problem u siebie. Terkotanie wskazówek, reset godziny i spalania. Po podłączeniu kompa miałem kilka błędów dotyczących za małego i za dużego napięcia. Powodem okazała luźna klema +, po dokreceniu problem ustal ł.

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

licznik przeprogramowany, wszystko działa jak należy. Tylko przebieg wrócił z 153k km na 280k km ;)

Jeszcze jedna rzecz mnie martwi, w sumie to już na starym liczniku miałem, teraz po programowaniu wróciło. Mianowicie, czasami na zapłonie w II pozycji nie zapalają mi się wszystkie kontrolki albo zapalają się z opóźnieniem. Wtedy gdy kontrolki się nie zapalą to auto nie chce odpalić. Pomaga wtedy wyłączenie zapłonu, wyjęcie kluczyka i odpalenie auta raz jeszcze. Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...