Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


jak usztywnić gwint z tyłu.


mareq

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam takie pytanko odnośnie usztywnienia gwintu w moim e46 touring z tyłu...

chcę zrobić konkretne spasy ale nie mogę bo na dziurach mam obcierke...

myślałem nad czymś takim :

co sądzicie?

5466024501

link do aukcji:

gumowe odboje sportowe grzybki tył BMW OPEL VW (5466024501) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam takie pytanko odnośnie usztywnienia gwintu w moim e46 touring z tyłu...

chcę zrobić konkretne spasy ale nie mogę bo na dziurach mam obcierke...

myślałem nad czymś takim :

co sądzicie?

5466024501

link do aukcji:

gumowe odboje sportowe grzybki tył BMW OPEL VW (5466024501) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Sam szukam czegoś żeby usztywnic tył. Myślałem o odbojach albo twardszych sprezynach ;) musze zadzwonić do Marleya i się dowiedzieć czy ma coś ciekawego w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś nad takimi?- ja miałem w swojej byłej e46 sedan i się sprawdziły.

Nie pamiętam tylko jaki rozmiar, ale wszystko zależy też od koła ET i jaka "szpara" ma być między kołem i błotnikiem.

Jak byś chciał na przymiarkę to mam dwa rodzaje w garażu,

GUMY USZTYWNIAJĄCE SPRĘŻYNY GWARANCJA JAKOŚCI 30MM (5213739544) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A myślałeś nad takimi?- ja miałem w swojej byłej e46 sedan i się sprawdziły.

Nie pamiętam tylko jaki rozmiar, ale wszystko zależy też od koła ET i jaka "szpara" ma być między kołem i błotnikiem.

Jak byś chciał na przymiarkę to mam dwa rodzaje w garażu,

GUMY USZTYWNIAJĄCE SPRĘŻYNY GWARANCJA JAKOŚCI 30MM (5213739544) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

nie zauważyłem tego posta ;)

dzięki cziko za propo ale już zakupionne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...