Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Felgi 18"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

jakies 2-3 miesiace temu w pl byl 1 komplet o tych parametrach i poszedl za 4k z tym, ze byl nawiercany drugi rozstaw.

Uwazam ze tyle sa warte, a jak sie nie sprzedadza to pojda za granice gdzie prawdopodobnie beda jeszcze drozsze.

Tutaj cytat wiadomosci od kolegi ktory mial wlasnie felgi z 2 rozstawami

Siemano.

Jak masz konto na ebayu to wystawiaj tam od razu. Za to siano co wystawiłeś nie ma szans, ludzie w PL są *****ani i chociaż te felgi są warte tyle kasy to i tak chcą kupić je za 3k.

Ogólnie to zagadaj z xxxx, on ten model co chwilę sprzedaje na instagramie, może Ci pomoże. icon_e_smile.gif

Za swoje wziąłem 4 tysiące, felgi bez opon. Dodawałem do nich adapter do pompowania.

Poza tym, że lakier z nich złaził to były w porządku. Nie były poobdzierane itd.

cos w tym jest :P

Cisnienia na sprzedaz nie mam, bo nie mam tez daleszego planu co do felgi. Najchetniej pozbyl bym sie e46 i emki tez, ale emke bedzie ciezko u nas sprzedac za normalna kase. Sytuacja bedzie podobna jak z w/w felgami :P

Edytowane przez Broder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo ogarnij zwoje.

Jego felgi, jego cena. Jak będę sprzedawał swoje BBS to będę miał gdzieś zdanie innych.

Do czego dąży ta gadka? :mrgreen:

nie wiem ,czy coś przeoczyłem ,ale to chyba nie jest temat z TYLKO ogłoszeniem Brodera....więc wklejam podobną ofertę jako alternatywe, żeby pokazać ,że za granicą też można taniej niż u nas...

nic osobistego......broń boże....:mrgreen:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witam , na sprzedaż posiadam alufelgi OZ FUTURA oryginalne, nie żadne repliki, 17" . Felgi 3 częściowe. Stan bdb, nie spawane, nie naprawiane, proste, nie porysowane, jedyne co to przydałoby się odświeżyć polerkę.

Przód 9.5J,opony Falken 215/50/17 3.5mm

Tył 11.5J ,opony Bridgestone Potenza 235/45/17

Rozstaw 5x120

Felgi na zdjęciach są brudne.

Jeździły w BMW E34, dokładam gratis dystanse 28mm na przód.

Cena 4500tyś. tel 721875850

61e4363a6e1f.jpg"

Sprzedam alufelgi LM Technik 8,5j x 17 et 13, 10j x 17 et 17 z oponami Bridgestone Potenza rozmiar 225/45/17 2006 oraz Nexen 3000 rozmiar 255/40/17 2010. Bieżnik w obu przypadkach 5 mm. Alufelgi proste, niedawno odnowione. Na sezon trzeba odświeżyć polerkę. W komplecie dekielki i pierścienie centrujące pod 72.6 mm.

1700 zł do negocjacji

http://olx.pl/oferta/alufelgi-lm-techni ... akiXt.html

1d495e8b8810e2696fd994f88e56c341.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...