Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Różnica lamp przednich anglik a europa


szocha1991

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miałem niemiłą niespodziankę, podjeżdżam ustawić swiatła, lewe git, prawe...podejrzenie anglik, tzn podejrzenie, pewniak że anglik. Czy istnieje jakaś rożnica na obudowie lampy, jakaś cyfra, liczba? po której poznam że lampa jest anglikiem.? Niby wierze diagnoście, ale... jakbym sam zobaczył to bym lepiej spał.

auto to e46 coupe lift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby w łatwy sposób rozpoznać z jaką lampą mamy do czynienia, należy sprawdzić, w którą stronę skierowane są strzałki na kloszu reflektora. Grot w prawo to lampa przeznaczona do ruchu lewostronnego i na odwrót. Jeżeli strzałka ma podwójny grot to istnieje możliwość przestawienia rozkładu światła lub reflektor jest typu symetrycznego.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji tematu świateł...

Czy orientuje się ktoś czy w xenonach do E46 istnieje taka możliwość, żeby kupić lampki nawet z wersji angielskiej (które można czasem wyrwać w dobrej cenie) i z tyłu lampy jest podobno "pokrętełko" którym szybko można zmienić kąt świecenia.

I czy tylko takie coś wystarczy pytanie_bmw czy trzeba jeszcze coś przerabiać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadł do mnie Kamcio, przypomniałem sobie o swojej prawej lampie i jest dziwna sytuacja, Naklejka jest dokładnie ta samaco u Kamcia czyli w europie, czy jest szansa że podczas rozbierania lamp przestawiłem tą przesłonę w soczewce? Czy trafiłem na wyjątkowo bystrego poprzedniego właściciela który pofatygował sie na zmianę naklejka a lampa i tak anglik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...