Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Kuchnia na wymiar


Szpadyzor71

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo.

Jesteśmy z Malwiną na etapie wykańczania domu. Obecnie poszukujemy kuchni na wymiar. Tylko takie nas interesują ponieważ byliśmy w paru sklepach m.in. w ikei i jeśli chodzi o jakość wykonania jest spoko, jedyny problem w tym, że mają oni standardowe wymiary szafek (40,60) i jeśli np zostanie gdzieś miejsce powiedzmy 12-15cm wstawiają zaślepkę, nam trochę szkoda takiego miejsca bo można np słupek wysuwany zrobić albo jakieś półki. Byliśmy też na świebodzkim, jest tam od groma firm wystawionych z meblami na wymiar ale chcemy kogoś sprawdzonego. Bylibyśmy wdzięczni za namiary na sprawdzonych stolarzy. Jeśli chodzi o cenę w lotka jeszcze :D nie trafiliśmy, ale też nie chcemy zbytnio na tym oszczędzać, bo nie widzi mi się wymieniać kuchnię za 5 lat. Bardziej zależy nam na jakości. bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej młodej szwagier z Twardogóry robi na wymiar. Kiedyś miał stoisko na świebodzkim, ale teraz ma tyle roboty z polecenia, że nawet nie jezdzi na plac. Robił meble trzem osobą ode mnie z firmy. I musiał zrobic dobrze skoro za jakis czas robił im garderobe :)

Pomiar chyba u niego jest gratis o ile dobrze pamietam.

Na pewno zrobi tak jak sobie wymyslicie :)

To jego stronka. Tylko nie wiem czy na bieżąco ja aktualizuje, ale jakies zdjecia tam sa :)

Drakspol

Powiedz, że dostałeś numer od Kamila i Oli, może potraktuje Cie priorytetowo :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem gościa z Dobrodzienia na pomiar i wycenę, był wymierzył policzył i wyliczył na prawie 23k bez sprzętulolol

Mam znajomka który mi robił szafki, za frontami pojeździłem sam znalazłem firmę w Sycowie, oczywiście nie jakaś sklejka tylko drewniane. meble z blatem 4cm kosztowały mnie 6500 około 7mb mebli i dodatkowo kredens, jak chcesz dam ci namiary, koleś będzie teraz robił kuchnię dla naszego kolegi z forum, jak będzie chciał to się ujawni :mrgreen:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...