Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[e46 ]Zaślepienie EGR? 320D


danieldeni20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam błędy z EGR.. zamiast wymieniać bo już czyściłem to się dowiedziałem iż wystarczy zaślepić dobrze podciśnienie od zaworka przy EGR ale czy nie lepszym rozwiązaniem jest wstawienie takiego cuda - F93 ZAŚLEPKA ZAMIENNIK FLANSZA EGR BMW kpl. (4845012094) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ? ktoś zastosował? Z czym się wiąże zaślepienie? Podobno dobrze jest zmienić mapy odpowiednio po tym zabiegu żeby błędu nie było i dostosować dawkę paliwa.

Silnik M47n (M47D01) 2002r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tak da się tak zrobić samą edycja sterownika sterującego.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

To spoko może kogoś znajdę z kompem u siebie kto potrafi to zrobić :) skoro taki plus tego jest to przed programem może warto to zrobić jeszcze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD]icon_edit.gif

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2]


[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2]Up.

Egr wywalony i auto lepiej ciągnie new_smile.gif świece nowe ale dalej błąd na cylindrze 1 4212 jakoś tak:/ czyli pewnie sterownik ? Zawór CR Na szynie wymieniony ale problem jest nadal i teraz muszę wymienić ten na pompie :/[/TD]

[/TR]

[TR]

[/TR]

[/TABLE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś to sam, albo u kogoś od nas? Czy gdzieś randomowo? Zaczynam mieć ochotę zrobić to samo!

Ja już kupiłem z wyłączonym egrem. Co do softu aktualizacji sterowników i kodowaniu z czystym sumieniem polecam użytkownika kamcio, fachowo robi wszystko ma sprzęt. Ogarnia procesy co z czym dlaczego ;-) większość klubu robiło aktualizacje softu u kamcio

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Po wymianie zaworu na szynie CR jest dalej to samo a nawet gorzej wiec chce wymienić kolejny .. Ktoś pomorze i wyślę link gdzie dokładnie jest ten zawor na pompie CR ("zaworu dozującego, czyli regulatora wydatku pompy, który jest na pompie.")? Jakiś link z Allegro by się przydał tego elementu.Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...