Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Zlot Charytatywny dla Olusia !!! WROCŁAW


CzAkSs

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim ,wielkie podziękowania należą się inicjatorowi uklon_bmw

choć nie byłem zbyt długo, niestety zobowiązania, to cieszę się że można uczestniczyć w tak szczytnym celu

wielkie podziękowania dla wszystkich przybyłych za poświęcony czas i okazane serca, zawsze można na Was liczyć

a Tym co nie byli lub nie mogli się dziś stawić powiem jedno , lejcie datki bo warto pomagać:drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja!!!!

Miło, smacznie, przesympatycznie i mocno pomocno!!!!

Dziewczyny i chłopaki kolejny raz udowodniliśmy że potrafimy!

Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za za***istą sobotę.

Organizatorzy zasługują na wielką pochwałę darczyńcy zatem na podziękowania!!!!

Tazunio, jak to już było niejednokrotnie napisane: Oluś musi być zdrowy!!! Więc ja jak i wszyscy trzymamy kciuki i życzymy zdrowia!!!

Czołem i do następnego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My rownież dziękujemy za za***ista sobotę. :)

Wieczorem padlismy jak muchy, wiec wyobrażam sobie jak Czaksowie i Chackowie musieli byc wykonczeni.

Wielkie ukłony i szacunek.

Oby wiecej takich akcji.

Zdjęcia bedą wieczorem, natomiast film jak tylko dokopię sie do komputera do obróbki filmów. :)

(Wiem wiem Forest, z mikolajkow materiał tez jeszcze czeka :P ale jeszcze chwila cierpliwości :) )

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę jeszcze od siebie kilka fotek ze zlotu :) Wielkie podziękowania dla organizatorów za możliwość spotkania się w tak licznym gronie i w szczytnym celu! :) niech moc będzie z Wami i z Olkiem! :D Peace! bmw_1bmw_beer

[ATTACH=CONFIG]39640[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]39641[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]39642[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]39643[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]39644[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]39645[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]39646[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]39647[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]39648[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]39649[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]39650[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]39652[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]39654[/ATTACH]

A tego Ziomka chyba większość zna :D Pozytywna mordeczka Docka i jego stary klasyk z turbo rakietą :D

[ATTACH=CONFIG]39653[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]39651[/ATTACH]

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :) Mega podziękowania dla CzAkSs-a i całej ekipy żeńsko-męskiej odpowiedzialnej za organizację zlotu uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw

Cel był szczytny więc jak usłyszałem jaką kwotę udało nam się zebrać to micha mi się ucieszyła :)

Fajnie było Was wszystkich spotkać i pogadać przy tych różnych pysznościach ... :grill::gril:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chciałem wszystkim podziękować za ten zlot i całą jego otoczkę, niesamowita atmosfera. Wielkie wyrazy uznania dla Organizatorów uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw

A tak z innej beki: poszukuję stwórcę ciasta koloru brązowego (chyba marchewkowe) ozdobionego z góry. Było pokrojone w wielkie kawałki
Jeśli nie pomyliłem ciast to jego autorką była moja siostra.
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest... czy wróci to nie wiem. Ewentualnie części których nikt na allegro nie kupi. Reszta powoli się sprzedaje. Na razie mamy z niej lekko ponad 3000zl, ale aukcje trwają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...