Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Nagłośnienie zlotu


Nev

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Pewnie większość z was nie zagląda do shoutboxa, tym bardziej, że non stop jest spamowany jakimiś głupotami... dlatego po krótkiej rozmowie z Forestem stwierdziłem, że temacik wyląduje tutaj.

Co sądzicie o tym, żeby nagłośnić kolejnego (albo jakiegokolwiek innego) najta? Pomyślałem o tym, że można by dać znać lokalnej gazecie, że planujemy się zebrać, że doje*ane fury, że akcje charytatywne, że to, że tamto. Skoro i tak wszyscy mają nas za wsiurów, to niech jakiś stażysta z gazety przybiegnie z aparatem, cyknie parę fotek, pochodzi, pogada z ludźmi. Można opowiedzieć o tym, jak ludzie znają się poza forum, jak poznali się na najcie, jak sobie wzajemnie pomagamy, jakie akcje się tu odbywają. Nie chodzi nawet o ocieplanie wizerunku, to akurat mam w dupie, ale jeśli dzięki ewentualnemu rozgłosowi chociaż pięć osób więcej przeleje jakiś hajs dla Tazunia, to ja to kupuję.

Połowa forum ma przepiękne i rzucające się w oczy samochody, więc fejm będzie wam się zgadzał, reporteżyna będzie mógł się wykazać fajnym, pozytywnym materiałem, ludzie poczują się częścią czegoś większego i poważniejszego niż do tej pory, nasze akcje pomocy trafiłyby do większej liczby osób. Wszyscy wygrywają.

Dajcie znać, jak to widzicie. A może ktoś z was ma znajomych np. w Gazecie Wrocławskiej, którzy mogliby pomóc przepchnąć taki temat dalej?

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozgłosu akcji charytatywnej u Czakssa to jeśli chcecie to rozglosnic to najpierw trzeba z nim to skonsultować, przecież sam pisał i mówił, że nie daje info na fb bo za dużo ludzi by przyjechało. Także z tym bym się wstrzymał. Żeby zaraz nie zrobiło się dwa razy tyle co planowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są plusy i minusy, plus na pewno taki że info dotrze do szerokiego grona, ale w tym też jest minus ... nie wiesz kto przyjedzie, nie wiesz co zrobi, narobi psiury przy dedereporterach i wtedy może być problem, jak to sie bawi brać BMW,

ale z drugiej strony jak każdy każdego będzie pilnował i do jednego psującego opinie podejdzie odrazu 20-tu innych mniej zadowolonych to można to ogarnąc,

zobacz co stało sie w Krakowie ostatnio... u mnie na powiecie też było coś podobnego, z pierwszych co się zjawili na nocnym spocie był radiowóz policyjny :)

trzeba to przemyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJestem za taką akcją tak jak pisalem sb.

Co do rozgłosu akcji charytatywnej u Czakssa to jeśli chcecie to rozglosnic to najpierw trzeba z nim to skonsultować, przecież sam pisał i mówił, że nie daje info na fb bo za dużo ludzi by przyjechało. Także z tym bym się wstrzymał. Żeby zaraz nie zrobiło się dwa razy tyle co planowane.

tak jak pisał nev na sb można to nagłośnić w ten sposób ze da sie info do lokalnej gazety czy telewizji a oni to opublikuja zaraz po zlocie tak że to się już odbyło.

Zrobią kilka forek zrobią jakiś reportaż jak powstal pomysł i w ogóle to co się działo i pójdzie to w świat.

I może dzięki temu znajdzie się kilku albo nawet kilkunastu-kilkudziesięciu czytelników którzy wspomogą akcję dla Olusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo bym chciał aby przyjechało TV lub inne media... z wiadomych względów

ale jest ale :)

nie wspominając o tym, że dużo ludu trudniej kontrolować i zawsze znajdzie się ktoś kto odwali jakąś akcję

Czakss też ma ograniczoną ilość miejsca

poza tym to musielibyśmy mieć zgodę władz miasta na urządzenie masówki, poinformować policję o ilości osób itp. dużo papierologii

na krzywy ryj po Krakowie - to pewny wlot na warsztat, plus mandaty i kary

Ja skłaniam się raczej na NIE - mimo iż Olek by tylko skorzystał

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do rozgłosu comiesięcznego najta to ok, ale żeby nie było że przyjedzie paru patoli i zacznie palić kapcia. Nasze spotkania są otwarte dla wszystkich, ale ludzie dowiadują się o tym będąc na forum, a rozglosniajac to na pół Polski może to się źle skończyć. I trzeba pamiętać, że wtedy obiekt na którym będziemy się spotykać będzie musiał się oficjalnie dowiedzieć o większym zlocie, czyli papierki, policja itd. i na starcie Aleja Bielany odpada, z wiadomych względów, a na Magnolii nie ma aż tyle miejsca i w razie klapy to różnie może być.

Nie chce nikogo zniechęcać, ale trzeba się liczyć z tym, że różni ludzie mogą przyjechać i można tylko zepsuć markę MAXBIMMER. Piszę markę bo już byliśmy w gazecie opisywani, że pomagamy Domu Dziecka z Oławy, że staramy się zmienić stereotypy o kierowcach BMW. Także ludzie już wiedzą, że pomagamy.

Najpierw proponuję skupić się na pomocy Pawłowi w organizacji zlotu charytatywnego, bo to jest w tej chwili priorytet :) każdy kto może w jakikolwiek sposób pomóc to niech zgłasza swoje chęci.

A później można myśleć o jakimś rozgłosie klubu.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przepraszam za zgryźliwość, bo temat powstał w słusznej sprawie, ale... dlaczego żaden z was nie poświęcił minutki, żeby jeszcze raz DOKŁADNIE przeczytać co napisałem?

Ani słowem nie zająknąłem się o Czakssowym grillu. Mowa o NAJCIE.

Po drugie - przecież wyraźnie powiedziałem, że NIE NAGŁAŚNIAMY ZLOTU PRZED ZLOTEM, tylko po cichutku dajemy znać na chwilę przed, a ewentualny materiał idzie post factum. Bądźmy poważni...

Chciałbym też, żeby nie było wycierania sobie twarzy tematem Tazunia - wspomniałem o tym przy okazji, bo to ważne, ale zamysł jest taki, że promujemy sam klub, a dopiero później tematy poboczne. Pamiętajcie, że mniej nachalna "promocja" w takich przypadkach odnosi lepszy skutek, bo jak na dzień dobry wyjedziecie ze zbiórką kasy, to ludzie pomyślą że wycieramy sobie tym ryje. Nie tędy droga.

A teraz proszę wszystkich o powrót do pierwszego posta i czytanie ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie - przecież wyraźnie powiedziałem, że NIE NAGŁAŚNIAMY ZLOTU PRZED ZLOTEM, tylko po cichutku dajemy znać na chwilę przed, a ewentualny materiał idzie post factum. Bądźmy poważni...

.

Co sądzicie o tym, żeby nagłośnić kolejnego (albo jakiegokolwiek innego) najta? Pomyślałem o tym, że można by dać znać lokalnej gazecie, że planujemy się zebrać, że doje*ane fury, że akcje charytatywne, że to, że tamto. Skoro i tak wszyscy mają nas za wsiurów, to niech jakiś stażysta z gazety przybiegnie z aparatem, cyknie parę fotek, pochodzi, pogada z ludźmi. Można opowiedzieć o tym, jak ludzie znają się poza forum, jak poznali się na najcie, jak sobie wzajemnie pomagamy, jakie akcje się tu odbywają.

t.

Przeczytałem kilka razy Twój pierwszy post i ani słowa tam nie ma o daniu znać zaraz przed samym zlotem.

Właśnie my czytamy dobrze Twój post, a Tobie radzę przeczytać jeszcze raz co napisałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Najpierw shoutbox, potem PW do Foresta i w końcu w treści posta nie dopisałem najważniejszego.

Michał, mea culpa! Zwracam honor, wybacz wyskok.

No więc trochę rychło w czas, ale dodaję, że nie chciałem robić zamieszania wcześniej, żeby przylazły pikniki z dzieciakami pytającymi "a ile ma na liczniku". To jest jednak NASZE spotkanie. Zamysł jest taki, żeby ludzie dowiedzieli się nieco później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko... ale takich prywatek bym nie mieszał z rozgłosem... gorzej dla nas.

Jeśli ma być pompa i rozgłos i ma ktoś na tym skorzystać, to wedle zasady: "Albo grubo, albo wcale!".

Maxbimmer jest na legalu, więc nie jest to jakaś tajna samowolka.

Ja to widzę tak:

Robimy to na legalu, na rynku nawet (rozgłos + 300+%). Wtedy uzgodnić to jako imprezę masową nawet itd.

Zrobić custom made z nawet sklejki jakąś ładną urnę czy jak to zwał na datki dla małego, a co!

Jak już coś takiego będzie zaklepane, to gwarantuję, że media to będzie pikuś.

Mały show, fotki, artykuły, "groszaki" dla małego i pasja... trzeba to pokazać! Bo dobra nie powinno się kryć...

A przy spotach trzeba uważać na poszarpańców... bo będąc na najtach was też korci, nie ukryje się tego. A pomyślcie jak ktoś ma mniej oleju w głowie i nie trudno o takie lub gorsze jazdy jak były na klasycznym. I przy takim nagłośnieniu widzę jedynie patrol obok i jazdę bez trzymanki, lub uciążliwe 2 strefy - zamknięta dla nas, wyodrębnionego grono i otwarta dla chętnych innych. Ale to niszczy naszą otwartość przy takim spociku... bo nie jest to coś jak dubit, chotowa itd.

Jak termin nas nie goni to nawet fajnie ogarnąć koniec marca/początek kwietnia.

Dlatego rynek bo tam trzeba opuścić słupki... byle gówniarz nie wjedzie. Jak się uzgodni określoną grupę, to my bierzemy odpowiedzialność za ustalone osoby, a oni jak się pomylą. Byle kto na rynek bez wpuszczenia nie wjedzie - więc ryzyko znikome. Z mediami ustala się, że nie publikują o tym nic wcześniej niż sama impreza (chociaż w przypadku zamkniętego terenu mogą wcześniej i nikt nie wjedzie prócz ustalonej grupy).

Dużo bym dopisał, dodał... ale pewnie i tak większość to "zleje", a Ci co będą zainteresowani to wgłębią się w temat i nie trudno sami rozkminią ;)

Tomek mi płakał już na pw, że będzie że zasłaniamy się małym... kij im w oko tak samo jak ja widzę kij w oko tym od "compact to nie bmw".

Postawiłbym z dumną miną nawet swojego compiego na takim etapie jakim jest (z motorkiem 1.6!) obok takiego sebixa nawet jakby miał 2.8 pod maską.

Bo drodzy koledzy, liczy się co komu w duszy gra, nie co kogo budzi w snach!

Edytowane przez Zkumeku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze wystarczy, ze puszczamy w eter info o obchodzonym dniu dziecka i mikolajkach, mysle ze w tym roku bedzie identycznie. Najty zostawilbym w spokoju

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

uważam podobnie. Jakby co to mam namiar na władze Słowa Polskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...