Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Podsufitka


Ameryka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam taki mały problem jak w prawie większości e36 odpada podsufitka więc kiedyś ja podkleiłem ale w nie których miejscach wisi delikatnie ogólnie jest brzydka chciałbym wymienić materiał na nowy i moje pytanie jest takie czy ktoś robił podobny zabieg wymiany materiału, jaki materiał jest godny polecenia i jakie są mniejwiecej koszty? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem tzn. pomagałem kumplom 2 razy w ich e36. Da sie to zrobic i wygląda ładniej niz ten zwisający sufit. Klej mieli jakiś w puszce (nie pamietam nazwy) i czarny materiał miły w dotyku i fajnie wyglądający po oklejeniu. Dodatkowo okleilismy przednie i środkowe słupki :)

Jak chcesz to moge zapytac ich ile to wyniosło itp.

Gadałem z kumplem i mowil, ze w 100 zł sie zmiescisz. Tylko raz trafił fajny materiał, a drugim razem juz troche gorszy w wyglądzie. Niestety nie moze znajsc juz tego fajnego materiału na Allegrogo :( Klej nie wiem jaki uzywał bo nie pamięta nazwy.

Edytowane przez Kandyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem sufit w e36 na czarno. Materiał z allegro tylko trzeba patrzeć na grubość bo potem ciężko uszczelki spasowac. Wygląda to tak ze wydałem może 100 zł max z materiałem i klejem. Butapren 2x puszka 0.5l , materiał z allegro z przesyłka chyba 40 zł.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie właśnie chcę za to zabrać po weekendzie

Właśnie klej czytałem że butapren nie będzie za dobry, że lepiej kupić specjalny jakiś tapicerski...

Prawda to? Jak ten butapren się trzyma na tej podsufitce?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o materiał prawdopodobnie kupię na miejscu a klej, przeleciałem po forach i sklepach internetowych widzę że polecany jest o nazwie bonaterm więc chyba na niego się skuszę. Co do koloru ori mam szary ale zastanawiam się nad czarnym ale nie wiem jak z lampkami i rączkami czy je pomalować czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem czarny sufit w swojej e36, materiał i klej kupiłem na allegro, ale zabrakło mi kleju i dokupilem butapren którego nie polecam bo ma tendencję do przesiąkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki okleić taśma, wyczyścić dokładnie i wszystko psiknąć strukturą do plastiku. Widziałem na żywo i wygląda dobrze.

Właśnie też myślałem żeby tak zrobić kupić bolla do plastików ale no nie wiem jak to wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...