Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Lampy przód


Pawel4freak

Rekomendowane odpowiedzi

W niedalekiej przyszłości chce zmieniać lampy, aktualnie mam Boscha na soczewce, które są wypiaskowane, odbłyśników w sumie nie ma i parują.

Widzę dwie możliwości:

1. kupić taki zestaw, tutaj przydała by się opinia kto takie posiada, czy jest zadowolony, klosze czy się topią, wyglądają jak ori, itp.,

2. regenerować aktualnych, odbłyśniki jeszcze da się zregenerować, uszczelki kupić, ale klosze i tak bym musiał kupić nowe np. takie.

W sumie jest jeszcze trzecia opcja, znaleźć w bardzo dobrym stanie używkę, ale od pół roku przeglądam różne aukcje i żadna mnie nie urzekła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może same szkła wymień i odbłyśniki do tego krzyże wstaw

Same "szkła" to tylko plastiki chodzą po rynku, a nie szkło. Regeneracja odbłyśników + zakup nowych szkieł to wychodzi podobnie co te zamienniki co wstawiłem wyżej. Krzyże są wstawione, przez słabe odbłyśniki ****a widać.

Właśnie się rozchodzi o to czy szukać dobrych używek czy pchać się w te zamienniki ewentualnie wymiana wszystkiego w tych.

odezwij się do Prozaca

Dzięki, jak ogarnę bierzące wydatki to na pewno się odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodzenia w szukaniu kloszy do lamp Bosch ;) Może coś się zmieniło, w co wątpie, ale zamienników szkieł do tych lamp raczej nie ma...

REFLEKTOR BMW E 36 PRAWY PRZÓD (6184057381) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. z tej mógłbyś klosz wykorzystać co najwyzej

Edytowane przez Wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...