Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Farba do skóry - sklep ? odbór koloru ?


///M3

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę państwa, wzialem sie w koncu za lekką renowacje wnetrza w mojej e46. Musze wziac sie rowniez za fotele ktore są skórzano-szmaciane, chce zeby skora odzyskala swoj efekt. Poszukuje sklepu w ktorym odbiorą mi kolor, czy ktos potrafi wskazać sklep/miejsce, gdzie udam sie z furą i bede mogl kupic farbe ? Gdybym mial czarne fotele to nie byloby klopotu, ale niestety jest to mniej wiecej beż/miod/kolor cielisty :) [NAJLEPIEJ WROCLAW I BLISKIE OKOLICE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dawno bawiłem się w renowację polskor w mojej e36, we Wrocławiu to raczej nie ma takiego sklepu. Zamawialem cały zestaw przez neta w firmie guzik.pl ale miałem czarny kolor wiec nie było problemu cena zestawu była tania ok. 170 zł ale chcę jeszcze odświeżyć skóry bordowe w swojej e30 i tu juz będę zamawial zestaw w firmie lederzentrum , wysyla się do nich np. zagłówek lub kawałek skóry wycięty gdzieś z pod fotela i oni dobierają ci kolor, z moich obliczeń wynika że na taki zestaw wydam ok 500 zl ale to niemiecki produkt i chce zobaczyć jak się nim robi w porównaniu z tym Polskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.google.pl/maps/@51.0727062,17.0326036,3a,75y,93.62h,78.36t/data=!3m6!1e1!3m4!1skiVR7f2GKtGR9oNbLrLNWg!2e0!7i13312!8i6656

wiem, że oni mają usługę dobrania koloru i kupno wszystkiego co potrzebne do regeneracji. Zostawiasz im np. np zagłówek co jest w skórze i dobierają kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Polecam firmę Colourlock z Długołęki (na przeciwko Selgrosu) Oni sami zajmuja sie renowacją skóry itp. ale cena za fotel 450zł. Dlatego ja u nich będe kupował farbę i potrzebny do tego zestaw. Koszt takiego zestawu na 2 fotele przednie sportsitze to 250zł. I dają 5% rabatu dla Maxbimmera :)

Zostawiasz im zagłówek na 1 dzien i oni dobieraja kolor. Na necie jest instrukcja (koles na e-mail tez wysyła) jak wykonac renowacje skóry.

Obok ich biura jest też warsztat BMW BM GARAGE

Ja u nich bede zamawiał na szare skóry. Jak zrobie renowacje to wrzuce foty jak to wyszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ciężko, tyklo efekt bedzie uzalezniony od zestawu jaki posiadasz do tej renowacji

W linku masz po prawej stronie 2 filmiki. Na tym niżej jest farbowanie tapicerki. A jak nie to napisz do nich wiadomosc, to ci wysla instrukcje.

Renowacja skóry - Colourlock Wrocław

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zdjalem zaglowek zaniosłem do nich, mowili ze potrwa to 3h a zmiescili sie w godzine z hakiem. Podczyscili mi zaglowek zeby wydobyc kolor i okazalo sie ze skora jest brudna jak cholera. Za farbe, utrwalacz i zmywacz jakis zaplacilem 160 zl. Na żywo kolor tapicerki jest bardziej ciepły, aparat przekłamał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja z 'Alle cos wygrzebalem do skóry. Mialem ulatwione zadanie bo mam czarna skóre i znajomek mój juz dwie gabloty zrobil, wiec dal mi namiary na srodki... Zakupilem kilka buteleczek (30ml) plynnej szpachli 'renoskór' po ok8- 9pln/ szt. Kupilem 500ml farby firmy 'CAPS' ok 50-60pln. Fabra jest w ponad 40 kolorach, takze do wyboru do koloru. I na koniec lakier utwalajacy efekt malowania- 500ml 'Furniture Clinic' za jakies 70-80pln. Lakier mozna sobie wybrac z opcji polysk, pol-polysk i mat. Ja zrobilem pól-polysk. Szpachli zuzylem moze jedna buteleczke. Najwiecej zagniecen mialem na fotelu kierowcy wiec tam trzeba bylo sie skupic najbardziej. Farby mi takze wystarczylo, byla dosyc wydajna. Pol litra lakieru takze bylo ok. robilem tylko fotele, podlokietnik i kanape. Bokczków nie ruszalem. TU SE LUKNIJ Robota czasochlonna, ale efekt zadowalajacy. Sadze, ze nawet dla mocno srednio manualnie ogarnietych ludzi do zrobienia, tylko trzeba robic w bezpylowych pomieszczeniach. Robilem to raczej na bazie srodków Low Bugdet (150pln?!). To juz bedzie 3ci sezon i jak narazie jestem pozytywnie zaskoczony trwaloscia. ?

Edytowane przez polakosbanditos
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...