Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Dni BMW M Performance 10-15. wrzesień Karkonowska


Kandyn

Rekomendowane odpowiedzi

Ziomek mówi gdzie jechać, ale prowadzi po takich rejonach gdzie po 2 pasy i od ronda do ronda jest, więc można potestować i przyśpieszenie, hamowanie i cieszyć się dzwiękiem ;) Ogólnie jest gdzie pocisnąć. Mają te trasy ubcykane, tak mówił i też mijałem 2er, więc pewnie wszyscy tą samą jeżdzą. Sam się zaskoczyłem jak koleś wyskoczył spod salonu w stronę Bielan i pod 2 paki się rozpędził :) Zawozi też w miejsce na testy Launch control. Prezentuje on jak to działa i później mi kazał spróbować. Połowa czasu a może więcej jest dla nas.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jeździć 135i, ale 235i też była wolna, więc szybka decyzja i wziąłem 2. Ogólnie gość super opowiadał, w zakrętach pokazał co to auto potrafi. Niestety kontrola policji i okazało się że dowód w 235i skończył się 11dni temu i auto jest nie dopuszczone do ruchu. Chciał ukarać mnie jako kierującego mandatem 500zł i 1 pkt karny. Dobrze że mój urok osobisty w tym przypadku zadziałał hahahaha i pouczenie. Ale gość z BMW lekko wystraszony bo nawet nie wiedział. A i problem z ubezpieczeniem wyjaśnił kierowca, że auto nie jest ubezpieczone gdy prowadzą go osoby trzecie. Dziwna sytuacja, tu BMW Polska się nie popisało. Ale tak czy siak wrażenia super. A i 230 km/h się przejechałem :D

IMG_0824.JPGIMG_0849.JPG

 

Edytowane przez konik
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po swojej jeździe mam lekki żal, ogólnie fajnie i tp. ponad godzinna jazda za kółkiem .. ale wsiadł ze mną jakiś mamlas od floty który o aucie nic nie wiedział.. także większość trasu na AOW jechałem w trybie Comfort i Sportowym trybie skrzyni.. dopiero wracając przyuważyłem magiczny przycisk "SPORT" (muszę go mieć w E30 ).. wtedy auto diamtralnie się zmienia przede wszystkim dla ucha.. nie stety nie dane mi było potestować Launch Control

konik to masakra co piszesz .. gdyby coś sie stało wszystko spada na kierowce 

20160914_165951.jpg

20160914_170730.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jazda 440 urywa dupe powiem szczerze, jak to auto brzmi, jak sie prowadzi w ogole w zakretach poezja, co ten gosc na jednym z zakretow pokazal to masakra jest. Procedura startu super ! I nawet przyczepnosci nie zerwał :o nie wiesz kiedy i masz 200km/h

TAPNIĘTE Z MOJEGO GALAXY NOTE 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Xaime91 napisał:

No jazda 440 urywa dupe powiem szczerze, jak to auto brzmi, jak sie prowadzi w ogole w zakretach poezja, co ten gosc na jednym z zakretow pokazal to masakra jest. Procedura startu super ! I nawet przyczepnosci nie zerwał :o nie wiesz kiedy i masz 200km/h

TAPNIĘTE Z MOJEGO GALAXY NOTE 4
 

Ten zakręt to chyba popisowy numer :) Ale szacun za to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Xaime91 napisał:

Mialem okazje kosic się z Rolki z 235i. No dostala baty co tu duzo mowic :)

M235i dostała baty bo 440i jest lekko dłubnięta względem serii. Miałem przyjemność pojeździć dzisiaj M235i i to auto naprawdę robi robotę, zbiera się konkretnie, a procedura startu wgniata w fotel. Jedyny minus tego auta to sztucznie generowany dźwięk.

Ta mała dwójka wcale nie jest taka mała:

zuihkn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...