Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Akcja serwisowa!!!


dlugi841

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, nie wiedziałem w którym dziale to napisać więc piszę tu. Natknąłem się na artykuł w którym piszą o wadliwych poduszkach powietrznych. Nie wiem czy ta akcja aktualna czy nie, w końcu to o2.pl.  Wklejam do niego link gdzie również znajduję się odnośnik do numerów VIN objętych akcją, mojego nie znalazłem ale może akurat któryś z Waszych się znalazł;)

Artykuł:

http://www.o2.pl/artykul/wlasciciele-starych-bmw-w-niebezpieczenstwie-6046848655107201a

Link do numerów VIN:

https://uokik.gov.pl/download.php?plik=18565

Edytowane przez dlugi841
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio na wymianie poduszki pasażera, wszystko bez najmniejszego problemu. Podjedź do serwisu, albo zadzwoń do nich i wszystkiego się dowiesz. Nikt w serwisie nie wspominał mi o problemach z poduszką kierowcy.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kamil_89 napisał:

Byłem ostatnio na wymianie poduszki pasażera, wszystko bez najmniejszego problemu. Podjedź do serwisu, albo zadzwoń do nich i wszystkiego się dowiesz. Nikt w serwisie nie wspominał mi o problemach z poduszką kierowcy.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

Dzisiaj dzwoniłem. Rzeczywiście chodzi o poduszkę pasażera, umówiłem się na przyszłą sobotę.  Powiedz, na jakieś koszty mam się przygotować? Pytam bo z takich usług jeszcze nie korzystałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2016 o 21:21, dlugi841 napisał:

Czyli mimo że nie znalazłem swojego vinu warto podjechać? gdzieś widziałem że i takim osobom wymieniali?

 

Dnia 14.10.2016 o 16:17, dlugi841 napisał:

Dzisiaj dzwoniłem. Rzeczywiście chodzi o poduszkę pasażera, umówiłem się na przyszłą sobotę.  Powiedz, na jakieś koszty mam się przygotować? Pytam bo z takich usług jeszcze nie korzystałem ;)

nie wiem jak tego dokonałeś jeżeli chodzi o bezpłatną wymianę... swojego VIN'u też nie znalazłem, zadzwoniłem do ASO i to samo mi potwierdzili czyli "niestety Pana pojazd nie jest objęty akcją serwisową"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, efendi napisał:

 

nie wiem jak tego dokonałeś jeżeli chodzi o bezpłatną wymianę... swojego VIN'u też nie znalazłem, zadzwoniłem do ASO i to samo mi potwierdzili czyli "niestety Pana pojazd nie jest objęty akcją serwisową"...

W pierwszym poście jest opisana sprawa poduszki kierowcy, a gdy zadzwoniłem Pan nazwijmy go "call center" :) poinformował mnie że łapię się na akcję wymiany poduszki ale pasażera ;) tak samo jak Kamil_89 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...


  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...