Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Problem ze zmiana biegow - baba popsula mi auto


Bob

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

 

Potrzebuje pomocy:ph34r:

Jechalem z druga polowka do sklepu, niedaleko domu duzy betonowy plac, niepotrzebnie na glos powiedzialem,ze pokrecil by tu koleczka,na co ona stwierdzila,ze zaden problem ona tez chce.

To ona pierwsza  ( zero stresu bo jezdzi znakomicie, czym by nie jechala czuje samochod, jezdzi plynnie bardzo dynamicznie i pewnie) cofnela, zapiela jedynke i strzelila ze sprzegla ( szalu nie ma 140 koni w e46, wylaczone asc,pod spodem beton troche piachu i 3' wiec da sie, zalozone waskie zimowki 205/55/16 wiec sie zgodzilem) zakrecila kilka kolek, stwierdzilismy,ze jedziemy jeszcze raz chciala przypalic tego laczka i poczulem smrod ze sprzegla, wysprzeglila, wrzucila na luz, jedziemy, dojechalismy pod dom, nie czulem nic dziwnego, ona tez nie, otworzylem brame, kobita do domu, lekko pod gorke mamy podjazd i zonk, ledwo wbilem jedynke, wjechalem, ok, probowalem wrzucic wsteczny - nie da sie. Jednak kiedy zgasze auto kazdy bieg wchodzi bez problemu, palonego sprzegla nie czuc, ale wrzuce jeden bieg i mam problem ze zmiana, po wylaczeniu motoru bez problemu wrzucam na luz i kazdy inny bieg. Zgasze i odpale, zapne kazdy bieg,ale raz o zmianie nie ma mowy, predzej zlamie lewarek.

 

Co narobila? Help.:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na drugi dzien czy jest to samo. Jak tak, to pewnie sprzeglo do wymiany.
Ja u siebie spalilem tak sprzeglo, ze autem telepalo jakbym jechal na kwadratowych kolach. Na drugi dzien wszystko wróciło do normy z tym, ze zaczal sie problem z ruszaniem spod świateł bo trudno bylo utrzymac obroty aby plynnie ruszyc. Albo auto sie dusilo bo gazu za malo, ale wyło bo gazu za duzo. Dodatkowo buda trzeslo ba zimnym przy ruszaniu. Wymienilem sprzeglo i wszystko ustapilo.

Wysłane z mojego LG-D410 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...