Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


prezent od Rządu - wyższa akcyza od 2017r.


mariusz13

Rekomendowane odpowiedzi

Moze jest jakas zmowa ubezpieczycieli (cos jak zmowa paliwowa, farmaceutyczna itp) i uzgodnione, ze podnosza o jakis procent i pewnie minimalny próg podwyżki jest ustalony. A kto zna swoj region to podnosi o wiecej

Wysłane z mojego LG-D410 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.12.2016 o 20:03, długi napisał:

Dokładnie,u nas (lubin) większość tępych kopidołów głosowała na jedyną słuszną partię,to niech teraz nie płacze,a ogólnie to masz rację na 1000000000%

 jak widać sam jesteś tępy palant sorry zapomniałem pewnie partia na którą ty głosujesz ma same świetne pomysły nie okrada ludzi i  jest naj naj naj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 jak widać sam jesteś tępy palant sorry zapomniałem pewnie partia na którą ty głosujesz ma same świetne pomysły nie okrada ludzi i  jest naj naj naj 

I po co te obrażanie? Może forma przekazu długiego nie na miejscu, ale jednak ma rację. Ludzie poszli głosować na PIS, a teraz płaczą, że jest jak jest.
Przecież to odrazu było wiadomo, że jak Kaczor dojdzie do władzy to będą cyrki. Jak widać wszyscy zapomnieli co się działo poprzednio jak ta partia wygrała wybory.
Niestety, ale polska mentalność jest na tyle uposledzona, że ludzie będą się bali czegoś nowego, lepiej wybierać między dwoma dużym obozami, a później marudzić bo jest gówno w kraju, zamiast zaryzykować zmian.
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, michal_f napisał:


I po co te obrażanie? Może forma przekazu długiego nie na miejscu, ale jednak ma rację. Ludzie poszli głosować na PIS, a teraz płaczą, że jest jak jest.
Przecież to odrazu było wiadomo, że jak Kaczor dojdzie do władzy to będą cyrki. Jak widać wszyscy zapomnieli co się działo poprzednio jak ta partia wygrała wybory.
Niestety, ale polska mentalność jest na tyle uposledzona, że ludzie będą się bali czegoś nowego, lepiej wybierać między dwoma dużym obozami, a później marudzić bo jest gówno w kraju, zamiast zaryzykować zmian.

 

 

 

 

Popieram  to co napisałeś w 100%  Polska jest za upośledzona ;/ żeby się coś tu zmieniło... PIS i Rydzyk to jest to !! ^^ ale już coś się dzieje jakieś demonstracje przeszkodziły Panu karłowatemu w planach ostatnio..

 

mam nadzieje ze na następnych wyborach coś się zmieni bo inaczej słabo to widzę.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, michal_f napisał:

I po co te obrażanie?

obraził mnie jako górnika, jak chce wyrażać swoje opinie nikt nie broni i ok, temat był o akcyzie bo polityka to temat rzeka i złotego środka kogo wybrać nigdy nie będzie , pis obiecał górnikom zniesienie podatku od kopalin to głosowali, wiadomo każdy głosuje za tymi co obiecują dla niego korzyść ale pis sam sobie strzela w stopę i przegra z wielkim hukiem najbardziej smutne jest to że nie ma kto tego przejąć żadna z tych partii nie reprezentuje nic dobrego  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, mariusz13 napisał:

obraził mnie jako górnika, jak chce wyrażać swoje opinie nikt nie broni i ok, temat był o akcyzie bo polityka to temat rzeka i złotego środka kogo wybrać nigdy nie będzie , pis obiecał górnikom zniesienie podatku od kopalin to głosowali, wiadomo każdy głosuje za tymi co obiecują dla niego korzyść ale pis sam sobie strzela w stopę i przegra z wielkim hukiem najbardziej smutne jest to że nie ma kto tego przejąć żadna z tych partii nie reprezentuje nic dobrego  

I dlatego potrzeba jeszcze wielu lat żeby coś się ruszyło w dobrą strone w tym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy czekać? To po prostu powtarzana mantra, ale trzeba mieć na uwadzę, że oni stołki muszą zacząć szykować nowym, ale takim, którzy zatańczą jak oni im zagrają. Wypiorą umysły i będą kolejne młode(!)  oszołomy typu Pan Zandberg.

 

Nie ma co patrzeć na to, że kiedyś będzie lepiej, albo, że ktoś ogarnie kuwetę i coś się zrobi bez naszego udziału.

Nie mówię też, że trzeba pół roku stać przed wiejską i skandować. Każdy może coś zrobić, mniej lub więcej, ale niech nikt nie liczy, że sprawa "się" rozwiąże.

 

Jak ja starałem się by w ostatnich wyborach coś się zmieniło? Rozmową.

Nie chodzi o to by kogoś zmuszać by głosował na Korwina albo Kukiza bo PiS wali szczawiem. Rozmówca potraktuje to jako atak na jego wolność wyboru i nic się nie wskóra. Tak samo jak obrażanie PO pomimo, iż ktoś twierdzi, że to jest słuszna droga. Tylko umocnicie go w wierze, że musi głosować na PO.

 

Co ja robiłem? Uświadamiałem wszystkich bliskich, powoli, bez pośpiechu, kilka razy, że nie ma sensu głosować na wciąż jedno i to samo bo to wariactwo. PiS czy PO to jedno i to samo i nic się nie osiagnie ani nie poprawi zmieniając jedną partię na drugą.

Sam spokojnie (nie na tydzień przed wyborami, ale na wiele miesięcy) wyjaśniłem mój pogląd z 80-100 osobom(rodzinie, sąsiadom, przyjaciołom). Jeśli przekonałem połowę z nich (a sądzę, że więcej) to zabrałem 40 głosów od POPiSu. Jeśli z tych 40 osób połowa przekazała moje słowa dalej, to co najmniej zabrałem kolejne 20.

 

To był mój sposób, poświęciłem wiele godzin na to, by tłumaczyć co to jest piraminda finansowa na przykładzie 500+, ze państwo nie może dać, bo nie ma. Najpierw musi zabrać.

 

I wam polecam, zacząć choćby już dziś, może w sposób jak ja robiłem, może macie własną receptę, ale zacznijcie coś robić. By chociaż mieć cień szansy, że w kolejnych wyborach będzie lepiej. Nawet jeśli na nasze starania TERAZ będzie CIEŃ szans na poprawę przy następnych wyborach, to i tak WARTO.

 

Poniżej wrzucam jeszcze dwa proste i fajne filmiki, które pokazywałem niemalże wszystkim.
 


 

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...