Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


prezent od Rządu - wyższa akcyza od 2017r.


mariusz13

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce mi sie w to wierzyć, że takie ceny walneli.. Wczoraj czytałem, że youtuberzy znani, majacy swoje kanały o motoryzacji na yt byli w senacie i niby obnizyli troche akcyze, ale od tamtej proponowanej prognozy. 

A tą co tu pokazują to chyba ktos wymyslił sobie i sieje zamieszanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek Moto Doradca mówił tutaj o maksymalnej kwocie akcyzy jaka ma być do zapłaty coś trochę ponad 11 tys, a nie 18 jak było wcześniej. WP wypisuje jakieś brednie, tylko po to aby zdobyć wyświetlenia strony i fale hejtu na nich...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie tak zastanawia jedna rzecz, skoro te krawaty pierdolone klada spory nacisk na emisje spalin to co gdy na nowych zasadach chcialbym oplacic przykladowo e39 540i plus LPG, a jak wiadomo w wyniku spalania gazu spaliny sa spoooro czystsze od tych z benzyny nie wspomne o ropie. Ciekawe czy ktos z tych palantow co wymysla te projekty ma chociaz ulamek wiedzy o motoryzacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, r4ll napisał:

Kurcze myślalem że 750i. Głowa już w weekendzie widać. Ale to i tak 40k

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 

 

Szczerze to nie sądzę żeby auta poszły jakoś mocno w gore. OC z nowym rokiem idzie znów w gore i to zrownowazy cenę samochodów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎02‎.‎12‎.‎2016 o 19:45, Kandyn napisał:

Tu nie patrzy nikt na emisje spalin itp. Oni patrza aby 500+ sie zwróciło i jeszcze zostalo cos do koryta dla nich...

Wysłane z mojego LG-D410 przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie,u nas (lubin) większość tępych kopidołów głosowała na jedyną słuszną partię,to niech teraz nie płacze,a ogólnie to masz rację na 1000000000%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niedzwiedz napisał:

Szczerze to nie sądzę żeby auta poszły jakoś mocno w gore. OC z nowym rokiem idzie znów w gore

Ciekawe co by było jak by ktos otworzył firme ubezpieczeniową i dał ceny prawie, że po staremu. Pewnie wszyscy pchaliby się do nich. Tylko czy taka firma by długo istniała? Przytaczając np. historię Lepera, który się "powiesił" zaraz by zniknęła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...