mieszkos

Chip Tuning E87 120D 2005R

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Chciałem zapytać czy może ktoś polecić (we wrocławiu) gdzie najlepiej zrobić chip tuning? Dodam, że mam turbo hybrydowe i chciałbym kogoś kto ma w tym doświadczenie.

Dzięki wielkie.

Edytowane przez mieszkos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Otulonynocabmwe36
      Witam mam pytanko do kolegów między innymi moj brat  zakupił BMW  E46 2.0D  136km  ale auto posiada  jeden malutki malusienki problemik (Konczy się turbo seryjne 2.0d).I mam do kolegów  zapytanko ponieważ nie znam się na tym ale posiadam  poprzednie w bardzo dobrej kondycji turbo z Bmw e39 3.0d 184km  . Turbosprężarka jest z firmy GARRETT   M53 jakoś tak ale zmierzając do pytania  między innymi pytanie to takie.Czy da rade  włożyć to turbo bez żadnych komplikacji które  mam z 3.0D do 2.0D ? 
      PROSZĘ TYLKO  O ODPOWIEDZI KTÓRE NIE BEDA PONIŻAJACE BO SIĘ NIE ZNAM 
      Proszę o szybka opinię oraz jakie mogą byc widoczne efekty które zadziałają  miedzy innymi na mocy lub przyspieszeniu.Pozdrawiam serdecznie wszystkie pany i panewki 😊
    • Przez Daniel 1122
      Witam wszyskich!Mam problem najprawdopodobniej z turbo. Przy odłączonym wężyku podciśnienia gruszki silnik chodźi okej jak podłączam ten wężyk to silnik wchodźi w tryb awaryjny i nie wkręca się wyżej niż 1800/2000 obrotów. Podmieniałem zaworki,EGR zaślepiony,klapek tez nie mam. Powiem że ztanga porusza się i według mnie dobrze,wyciąga ją na okolo 1-1,2 cm.
      Według mnie jest zapieczona geometria albo coś sie dzieje z Map Sensor.
      Węzyki od n75 lączyłem i dzieje się to samo(ogranicza obroty).
      Kto co myśli o tym, proszę o pomóc!
    • Przez Michal15eu
      edit. W warsztacie http://www.serwis-wasilewski.com/ zaradzili na problemy z chłodnicą i parę innych mankamentów...
      Na ten moment szukam kogoś sprawdzonego kto zregeneruje moje turbo. Ponownie liczę na waszą pomoc.

Witam w zeszłym roku pojawił mi się problem ze zbiorniczkiem wyrównawczym. Mianowicie zrobiło się pęknięcie na jednej ze ścianek. Wymieniłem zbiorniczek samodzielnie. Przełożyłem wszystkie uszczelki i układ działał poprawnie przez jakiś czas. Niedawno ponownie pojawiły się problemy. Aktualnie główną zmorą jest brak ogrzewania tzn ogrzewanie jest ale tylko wtedy gdy auto dobrze się wkręcić  (+2tys obrotów). oczywiście mam również ubytek płynu chłodniczego, układ jest nieszczelny...  szukam warsztatu we Wrocławiu, który mi to ogarnie.
  • Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.