mieszkos

Chip Tuning E87 120D 2005R

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Chciałem zapytać czy może ktoś polecić (we wrocławiu) gdzie najlepiej zrobić chip tuning? Dodam, że mam turbo hybrydowe i chciałbym kogoś kto ma w tym doświadczenie.

Dzięki wielkie.

Edytowane przez mieszkos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Daniel 1122
      Witam wszyskich!Mam problem najprawdopodobniej z turbo. Przy odłączonym wężyku podciśnienia gruszki silnik chodźi okej jak podłączam ten wężyk to silnik wchodźi w tryb awaryjny i nie wkręca się wyżej niż 1800/2000 obrotów. Podmieniałem zaworki,EGR zaślepiony,klapek tez nie mam. Powiem że ztanga porusza się i według mnie dobrze,wyciąga ją na okolo 1-1,2 cm.
      Według mnie jest zapieczona geometria albo coś sie dzieje z Map Sensor.
      Węzyki od n75 lączyłem i dzieje się to samo(ogranicza obroty).
      Kto co myśli o tym, proszę o pomóc!
    • Przez Michal15eu
      edit. W warsztacie http://www.serwis-wasilewski.com/ zaradzili na problemy z chłodnicą i parę innych mankamentów...
      Na ten moment szukam kogoś sprawdzonego kto zregeneruje moje turbo. Ponownie liczę na waszą pomoc.

Witam w zeszłym roku pojawił mi się problem ze zbiorniczkiem wyrównawczym. Mianowicie zrobiło się pęknięcie na jednej ze ścianek. Wymieniłem zbiorniczek samodzielnie. Przełożyłem wszystkie uszczelki i układ działał poprawnie przez jakiś czas. Niedawno ponownie pojawiły się problemy. Aktualnie główną zmorą jest brak ogrzewania tzn ogrzewanie jest ale tylko wtedy gdy auto dobrze się wkręcić  (+2tys obrotów). oczywiście mam również ubytek płynu chłodniczego, układ jest nieszczelny...  szukam warsztatu we Wrocławiu, który mi to ogarnie.
    • Przez Mariusz-007
      Witam serdecznie
      Posiadam BMW e30 325i i chciałbym dodać troche mocy ale wszyscy z którymi rozmawiałem mówią SWAP daj 10-14 tys i masz m54b30 albo m60b40 ale ja wole pozostać przy oryginale. I teraz moje pytanie mam do wydania 10-12 tysięcy co można zrobić  z silinikiem m20b25 za tą kwotę żeby zwiększyć moc a zarazem pozostać przy oryginale.
      Proszę piszcie swoje propozycję oraz kto to może dobrze ogarnąć. Pozdrawiam i z góry dziękuję
  • Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.