Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Spotkanie z Przyjaciółmi z Domu Dziecka w Oławie - Dzień Dziecka 2018


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

1. Forest i Młoda (2 miejsca) + orszak weselny Kojaków

2. konik  (2 miejsca ) 

3. Beton ( z przyczyn wiadomych ) tylko orszak 

4. Touras (1 lub 3 miejsca)

5. Francuz & Skrzat (2miejsca)  + wyłudzanie alkoholu na orszaku

6. BASTARS ( 3 Miejsca) a potem jadę wydębić cukierki od młodych, też z alkoholem 

7. Dixx37 (3 miejsca) + orszak
8.czakss ( 3miejsca)  tylko oława -Wrocław-olawa  z orszakiem nie dam rady bo stoję w sklepie po południu :(

9. Szpadyzor71 - prawdopodobnie sam czyli ze 3 miejsca się znajdą choć środkowe na tyle można traktować z przymrużeniem oka. ;)

10. Chudziutki (2 miejsca wolne) + chętnie powieksze orszak o swoją furmankę, choć zbytnio się jeszcze nie znamy i nie chcę się narzucać

11. Kosa - 2 miejsca (max 3) 

12. viviek - 3 miejsca TYLKO OŁAWA-WROCLAW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Forest i Młoda (2 miejsca) + orszak weselny Kojaków
2. Beton ( z przyczyn wiadomych ) tylko orszak
3. Touras (1 lub 3 miejsca)
4. Francuz & Skrzat (2miejsca) + wyłudzanie alkoholu na orszaku
5. BASTARS ( 3 Miejsca) a potem jadę wydębić cukierki od młodych, też z alkoholem
6. Dixx37 (3 miejsca) + orszak
7. czakss ( 3miejsca) tylko oława -Wrocław-olawa z orszakiem nie dam rady bo stoję w sklepie po południu :(
8. Szpadyzor71 - prawdopodobnie sam czyli ze 3 miejsca się znajdą choć środkowe na tyle można traktować z przymrużeniem oka. ;)
9. Chudziutki (2 miejsca wolne) + chętnie powieksze orszak o swoją furmankę, choć zbytnio się jeszcze nie znamy i nie chcę się narzucać
10. Kosa - 2 miejsca (max 3)
11. viviek - 3 miejsca TYLKO OŁAWA-WROCLAW
12. sagui - 3 miejsca

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Postaram się być ale nie mogę obiecać więc nie wpisuje się na listę. Wydaje mi się że już mamy wymaganą liczbę miejsc dla dzieci więc może przyjadę motocyklem. Konto domu dziecka zasile niestety dopiero po Matki Boskiej pieniężnej. 

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedstawię krótki ,, scenariusz '' orszaku jaki wczoraj ustaliliśmy z Betonem.

Tak jak juz było pisane, wyjazd spod mojego domu w Zwanowicach jest o godzinie 14.00. Jedziemy do Panny Młodej do Olszanki (14 km ). Pod blokiem jest spory parking także każdy powinien się zmieścić :) Przed 15 wyruszamy do kościoła ( piechotą ) . Na samym przedzie jedzie maris z wódka jakby komuś przyszło do głowy robić bramę przed kościołem, za nim idziemy my i reszta weselnikow a na końcu toczy się cały orszak weselny. Pod kościołem ustawicie się za marisem wzdłuż ulicy przy krawezniku. 

 

Prośba z mojej strony jest taka żeby moje auto  ( niebieskie e46 w kombi )które będzie prowadzić moja siostra, jechało za marisem ponieważ będzie tam rezerwowy zapas wódki:) 

 

PS.  Po przyjeździe pod sale,  zapraszam wszystkich kierowców BMW po odbiór drobnego upominku jaki przygotowaliśmy z Panna Młoda w ramach podziękowań za towarzyszenie nam w tak ważnym dla nas dniu :)

Do zobaczenia w sobotę!  

Edytowane przez Kojak
  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Forest i Młoda (2 miejsca) + orszak weselny Kojaków
2. Beton ( z przyczyn wiadomych ) tylko orszak
3. Touras (1 lub 3 miejsca)
4. Francuz & Skrzat (2miejsca) + wyłudzanie alkoholu na orszaku
5. BASTARS ( 3 Miejsca) a potem jadę wydębić cukierki od młodych, też z alkoholem
6. Dixx37 (3 miejsca) + orszak
7. czakss ( 3miejsca) tylko oława -Wrocław-olawa z orszakiem nie dam rady bo stoję w sklepie po południu sad.png
8. Szpadyzor71 - prawdopodobnie sam czyli ze 3 miejsca się znajdą choć środkowe na tyle można traktować z przymrużeniem oka. wink.png
9. Chudziutki (2 miejsca wolne) + chętnie powieksze orszak o swoją furmankę, choć zbytnio się jeszcze nie znamy i nie chcę się narzucać
10. Kosa - 2 miejsca (max 3)
11. viviek - 3 miejsca TYLKO OŁAWA-WROCLAW
12. sagui - 3 miejsca
13. Kamil_89 - 3 miejsca + orszak



Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kojak napisał:

Ja przedstawię krótki ,, scenariusz '' orszaku jaki wczoraj ustaliliśmy z Betonem.

Tak jak juz było pisane, wyjazd spod mojego domu w Zwanowicach jest o godzinie 14.00. Jedziemy do Panny Młodej do Olszanki (14 km ). Pod blokiem jest spory parking także każdy powinien się zmieścić :) Przed 15 wyruszamy do kościoła ( piechotą ) . Na samym przedzie jedzie maris z wódka jakby komuś przyszło do głowy robić bramę przed kościołem, za nim idziemy my i reszta weselnikow a na końcu toczy się cały orszak weselny. Pod kościołem ustawicie się za marisem wzdłuż ulicy przy krawezniku. 

 

Prośba z mojej strony jest taka żeby moje auto  ( niebieskie e46 w kombi )które będzie prowadzić moja siostra, jechało za marisem ponieważ będzie tam rezerwowy zapas wódki:) 

 

PS.  Po przyjeździe pod sale,  zapraszam wszystkich kierowców BMW po odbiór drobnego upominku jaki przygotowaliśmy z Panna Młoda w ramach podziękowań za towarzyszenie nam w tak ważnym dla nas dniu :)

Do zobaczenia w sobotę!  

 

 

Natomiast, jak bedziecie już wracać z dziećmi. Dajcie mi cynk ( @Forest wie )

Ja po Was wyjade i pojedziemy kolumną po Kojaka. Trasę już oglądałem i zajmie nam ok. 30min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Forest (miejsc 0) + orszak weselny Kojaków

2. PRZEMO  [1 miejsce , ] + orszak

3. konik  (2 miejsca ) 

4. Beton ( z przyczyn wiadomych ) tylko orszak 

5. Touras (1 lub 3 miejsca)

6. Francuz & Skrzat (2miejsca)  + wyłudzanie alkoholu na orszaku

7. BASTARS ( 3 Miejsca) a potem jadę wydębić cukierki od młodych, też z alkoholem 

8 Dixx37 (3 miejsca) + orszak
9.czakss ale potwierdzę bliżej kochani bo tak ciezko.

10. Szpadyzor71 - prawdopodobnie sam czyli ze 3 miejsca się znajdą choć środkowe na tyle można traktować z przymrużeniem oka. ;)

11. Chudziutki (2 miejsca wolne) + chętnie powieksze orszak o swoją furmankę, choć zbytnio się jeszcze nie znamy i nie chcę się narzucać

12. Kosa - 2 miejsca (max 3) 

13. viviek - 3 miejsca ( orszak jeszcze nie wiem)

14. Monka - 3 miejsca + orszak ?

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Forest (miejsc 0) + orszak weselny Kojaków

2. PRZEMO  [1 miejsce , ] + orszak

3. konik  (2 miejsca ) 

4. Beton ( z przyczyn wiadomych ) tylko orszak 

5. Touras (1 lub 3 miejsca)

6. Francuz & Skrzat (2miejsca)  + wyłudzanie alkoholu na orszaku

7. BASTARS ( 3 Miejsca) a potem jadę wydębić cukierki od młodych, też z alkoholem 

8 Dixx37 (3 miejsca) + orszak
9.czakss ale potwierdzę bliżej kochani bo tak ciezko.

10. Szpadyzor71 - prawdopodobnie sam czyli ze 3 miejsca się znajdą choć środkowe na tyle można traktować z przymrużeniem oka. ;)

11. Chudziutki (2 miejsca wolne) + chętnie powieksze orszak o swoją furmankę, choć zbytnio się jeszcze nie znamy i nie chcę się narzucać

12. Kosa - 2 miejsca (max 3) 

13. viviek - 4 miejsca ( orszak niestety nie) - tylko Oława- Wrocław

14. Monka - 3 miejsca + orszak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Forest i Młoda (2 miejsca) + orszak weselny Kojaków
2. Beton ( z przyczyn wiadomych ) tylko orszak 
3. Touras (1 lub 3 miejsca)
4. Francuz & Skrzat (2miejsca) + wyłudzanie alkoholu na orszaku
5. BASTARS ( 3 Miejsca) a potem jadę wydębić cukierki od młodych, też z alkoholem 
6. Dixx37 (3 miejsca) + orszak
7. czakss ( 3miejsca) tylko oława -Wrocław-olawa z orszakiem nie dam rady bo stoję w sklepie po południu sad.png
8. Szpadyzor71 - prawdopodobnie sam czyli ze 3 miejsca się znajdą choć środkowe na tyle można traktować z przymrużeniem oka. wink.png
9. Chudziutki (2 miejsca wolne) + chętnie powieksze orszak o swoją furmankę, choć zbytnio się jeszcze nie znamy i nie chcę się narzucać
10. Kosa - 2 miejsca (max 3) 
11. viviek - 3 miejsca TYLKO OŁAWA-WROCLAW
12. sagui - 3 miejsca
13. Kamil_89 - 3 miejsca + orszak

14. Mończysława - 3 miejsca + orszak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Forest i Młoda (2 miejsca) + orszak weselny Kojaków
2. Beton ( z przyczyn wiadomych ) tylko orszak 
3. Touras (1 lub 2 miejsca) + orszak
4. Francuz & Skrzat (2miejsca) + wyłudzanie alkoholu na orszaku
5. BASTARS ( 3 Miejsca) a potem jadę wydębić cukierki od młodych, też z alkoholem 
6. Dixx37 (3 miejsca) + orszak
7. czakss ( 3miejsca) tylko oława -Wrocław-olawa z orszakiem nie dam rady bo stoję w sklepie po południu sad.png
8. Szpadyzor71 - prawdopodobnie sam czyli ze 3 miejsca się znajdą choć środkowe na tyle można traktować z przymrużeniem oka. wink.png
9. Chudziutki (2 miejsca wolne) + chętnie powieksze orszak o swoją furmankę, choć zbytnio się jeszcze nie znamy i nie chcę się narzucać
10. Kosa - 2 miejsca (max 3) 
11. viviek - 3 miejsca TYLKO OŁAWA-WROCLAW
12. sagui - 3 miejsca
13. Kamil_89 - 3 miejsca + orszak

14. Mończysława - 3 miejsca + orszak 

 

Wrocław się spotyka pod Family Pointem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...