Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Witam


ADKGarage

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. W zeszłym tygodniu stałem się posiadaczem e36 cabrio 2.0.  Tak więc postanowiłem zarejestrować się na forum ponieważ będę potrzebował kilku wskazówek przy remoncie jaki właśnie rozpocząłem... Poniżej kilka zdjęć z całej akcji:)  Zapraszam na naszą stronę na fb  tam więcej zdjęć.

20190225_163910.thumb.jpg.467c9d25b6f4a12dcda6e7ae04e3500a.jpg20190305_194338.thumb.jpg.995584cb25e8604951dfb5b010470046.jpg20190305_154509.thumb.jpg.6ebd4c9d781ae87b5a82f42a7d6aae90.jpg

Edytowane przez ADKGarage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Czekam na efekt koncowy. Sam sie zastanawiam nad malowaniem takze... Zanim pojdzie na zólte blachy musi wygladac przeciez ? W zeszlym roku przekladalem dach z semi na full-auto. Wszystko bylo wybebeszone w srodku. Kabli tyle, ze  ledwo sie dalo reka objac ? Jednym slowem jak nic nie musisz z dachem robic to sie ciesz. Moze przerzuc te zderzaki i listwy boczne do cabrio? ? Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ta coupe ladna sztuka tylko ma jeden mankament... Skrzynia biegów ;-D Jesli chodzi o moje zdanie to do jednego lub do drugiego auta zalozylbym felgi motorsport styling 22 ? W kwocie 2500pln powinienes znalezc. Od 2002 przez 9 lat bujalem sie jednym E36 Coupe 318 is. Wtedy 328i bylo marzeniem... Po kilu latach bez E36 nastapil podwrót... ale to chyba choroba, bo wlasnie zaczalem myslec czy nie zakupic takze coupe! Jakbys potrzebowal jakies uszczelki do dachu lub cokolwiek innego to mam soft-top do rozebrania ? BTW: jaki kolor zamierzasz zrobic?

Edytowane przez polakosbanditos
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta coupe ladna sztuka tylko ma jeden mankament... Skrzynia biegów ;-D Jesli chodzi o moje zdanie to do jednego lub do drugiego auta zalozylbym felgi motorsport styling 22 W kwocie 2500pln powinienes znalezc. Od 2002 przez 9 lat bujalem sie jednym E36 Coupe 318 is. Wtedy 328i bylo marzeniem... Po kilu latach bez E36 nastapil podwrót... ale to chyba choroba, bo wlasnie zaczalem myslec czy nie zakupic takze coupe! Jakbys potrzebowal jakies uszczelki do dachu lub cokolwiek innego to mam soft-top do rozebrania BTW: jaki kolor zamierzasz zrobic?

Fakt to chyba choroba bo tez chodź mi po głowie Coupe do kolekcji
ps. zgadzam się styling 22 na e36 wyglada pięknie i dlatego ja na taki się zdecydowałem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...