Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


PROSZE O OCENE TEGO CACKA


Pitbull810614

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie daj spokoj. A masz wiecej do wydania tylko chcesz kupic okazje? czy tylko masz w okolicach 4000 do wydania? Tak jak kolega Chiccoo napisal w dziale kup/sprzedaj. Jest kartka za fotlem z cena 5900, a tu nagle za 2 mniej. Nie wchodz w to bo bedziesz tylko przeklinal. Chiccoo bedzie swojego sprzedawal. Widzialem i prowadzilem, daje rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie może ktoś jak sprawdzic rzeczywisty stan licznika????

Słyszałem że 6krotne naciśnięcie kasowania licznika czy cos takiego.

hehe, gdyby faktycznie cos takiego bylo, to powiem ci ze 3/4 igielek z przebiegiem 205 000km by zniknelo z allegro :P To bylby wynalazek co? znalesc sposob na sprawdzenie rzeczywistego stanu licznika. Moglbys kasowac 10zl kazdego za info, po roku jezdzilbys nowa M5 <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie może ktoś jak sprawdzic rzeczywisty stan licznika????

Słyszałem że 6krotne naciśnięcie kasowania licznika czy cos takiego

Stanu licznika nie sprawdzisz,mozesz tylko zrobic test wskaznikow i kontrolek,wyswietlane sa tez informacje serwisowe.

Duzo ludzi twierdzi,ze tez pokazuje oryginalny przebieg :lol:

To bylo jakos tak - Trzeba wlaczyc zaplon,przytrzymac przycisk do kasowania licznika kilometrow i trzymyjac ten przycisk wylaczyc zaplon....

czy jakos tak....

Np.w e39 trzeba przycisk przytrzymac i wlaczyc zaplon.

Ale lepiej niech ktos madrzejszy ode mnie sie na ten temat wypowie,byc moze jest cos o czym nie wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies slyszalem jakies info na temat sprawdzania stanu i jest to mozliwe, niestety nikt nie chce tego wyjawic, mozna sprawdzic czas pracy jakis podzespolow i po tym wyliczyc mniej wiece przebieg, nie wiem ile w tym prawdy i jak to sie robi

czas pracy może i tak - tylko to Ci zbyt wiele nie da... bo co z tego, że pracował przez X czasu, skoro mogło to mieć miejsce przy jeździe z prędkością 60, 100 czy 160kph?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W e46 można sprawdzić przebieg na modułach ABS'u i pompy paliwa. Poza tym na innych modułach można sprawdzić czas który przepracowały. Z tego co mi wiadomo tych czasów czy przebiegów nie da się zmienić chyba, że wymienia się część na inny używany. Nie wiem jak w pozostałych modelach to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...