Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



pawelo

Rekomendowane odpowiedzi

1.

http://moto.allegro.pl/item896573718_ladne_bmw_e36_325i.html#gallery

oglądałem ostatnio kilka sztuk ceniących się powyżej 10k i muszę stwierdzić ze ludziom się w głowach przewraca,żadna nie była warta takich pieniędzy,juz chyba lepsztm wyjsciem bedzie kupic za 7-8 tyś. i dołożyc 4-5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę że masz w opisie, to nie liczyłbym, że znajdziesz za 7-8 tys. coś co nie jest padliną i nie wymaga włożenia co najmniej jeszcze raz razy tyle. Niestety, ale im większy motor tym trudniej o zachowany w ładnym stanie. Za 7-8 koła można szukać w miarę przyzwoitej R4. Inną sprawą że teraz też nie jest też "sezon" na handel autami. Myśle, że jak chcesz w miarę fajną R6 w coupe to z 15k musisz wyłożyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona czasem niebyla na allegro jakis miesiac moze dluzej temu za jakies 11tys ? bo wydaje mi sie ze byla i ta sama osoba miala chyba jeszcze zielone coupe na sprzedaz (moge sie myli)

Wracajac do tematu

cholernie ciezko jest znalezc ladne coupe w dobrej cenie. Gdy kupowalem swojego sedana naogladalem sie maaase coupe i poprostu dalem sobie z nimi spokuj. Generalnie auta zaniedbane, katowane lub zburaczone agrotuningiem. Za ladne coupe trzeba ladnie zaplacic. Rocznik imo tez niema wiekszego znaczenia jezeli ktos dbal to auto bedzie sluzyc dlugo i bezawaryjnie.

PS.

Przegladajac kiedys aukcje allegro w poszukiwaniu bmw dla siebie znalazlem ogloszenie z linkiem do filmiku ktory mial zachecac potencjalnych klientow

http://www.youtube.com/watch?v=HX6dugBD2UM

obok mozna zobaczyc wiecej filmikow jak auto bylo uzytkowane :)

Edytowane przez Nem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ona czasem niebyla na allegro jakis miesiac moze dluzej temu za jakies 11tys ? bo wydaje mi sie ze byla i ta sama osoba miala chyba jeszcze zielone coupe na sprzedaz (moge sie myli)

obydwnie staly na allegro......dluuuuuuuuuugo czasu, chyba nie sklamie jak powiem, ze 3 miesiace temu sie pojawily...tez szukam dobrego coupe i wiem ze jest ciezko....ja tez zmiejszylem swoje wymagania na zdrowe BMW COUPE 318is /320 klima elektryka poduchy, nie musi byc skora....i jest ciezko, bardzo ciezko :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

może przewrażliwiony jestem, ale jak ktoś nie wie co mu pod maską siedzi, albo ewidentnie próbuje znaleźć frajera do kupna, wciskając mu bajki - to nie wzbudza mojego zaufania... chodzi mi o m50b25 i 192KM w tym pierwszym ogłoszeniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item936948749_srzedam_bmw_e36_325_coupe.html

dzisiaj byłem ogladac to i....chyba długo nie kupie samochodu,niby miała być cacy a okazało się za jest praktycznie cała do malowania,podłużnice spawane visko skręcone na sztywno ze malo palców mi nie poobcinało.kumpel ma juz drugie m52 i dość donośnie słychać klawiaturę ale tu to było dopiero rzężenie,to tak jak by ktoś był właśnie tą zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...