Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jutro sprawdze we Wrocku. Przypomnial mi sie jeden tapicer. W pierwssej e30 robilem fotele przod i tylna kanapa za 700zl. Fakt, ze bylo to kilka lat temu, ale to jakis stary koles, a oni raczej nie sledza stopy inflacji itd itd :) Dowiem sie to skrobne info..

Bylem tam wczoraj, on urzedowal przy ul. Ladnej we Wrocku. Niestety juz go nie ma tam. Szkoda bo mysle, ze mialby dosc dobre ceny.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem tam wczoraj, on urzedowal przy ul. Ladnej we Wrocku. Niestety juz go nie ma tam. Szkoda bo mysle, ze mialby dosc dobre ceny.. :(

Ja byłem u niego raz i powiedział mi za podklejenie podsufitki w e34 dość dużo , 300pln i miałem sam wymontować i zamontować ;) Nie wiem może mi się wydaje że to dużo , naprostujcie mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powracajac do kierownic wyslalem do obszycia swoja mt-2, pochwale sie jak bedzie gotowa,

wybralem ta sama aukcje co Kosa, wszystko jest na fajnych zasadach, jak na razie - polecam :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powracajac do kierownic wyslalem do obszycia swoja mt-2, pochwale sie jak bedzie gotowa,

wybralem ta sama aukcje co Kosa, wszystko jest na fajnych zasadach, jak na razie - polecam :-P

ooo to pochwal sie jak skonczysz bo moja tez mt-2 ma iść do obszycia.pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kierownica obszyta ładnie i starannie, naprawdę szczerze mogę polecić usługę,

link do fotek:

http://www.maxbimmer.pl/threads/8573-tazunio-E30-318i-Cabrio-92?p=98443#post98443

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

muszę trochę ponarzekać, wysłałem do obszycia gałkę z wąskiej + znaczek MT do wklejenia, gałka została ładnie obszyta ale znaczek niestety zaginął :/ po kilku mailach i prośbach pani Wiolet przestała odpowiadać/odpisywać

także jeżeli coś tam będę jeszcze robił, zostawie w domu wszelkie luźne elementy bo ktoś tam ma na rękach klej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Odnośnie obszycia kierownicy skórą i lub jej modyfikacji - zmiana kształtu spłaszczenie kierownicy, jedna z firm która to dobrze robi to ProSportech Manufaktura Kierownic Sportowych. Można na ich stronie dokładnie zobaczyć co i jak robią www.prosportech.pl A co najważniejsze można do nich podjechać, zobaczyć na żywo jak obszywają kierownice - jakość wykonania obszycia kierownicy. Miło sympatycznie i co najważniejsze dobre wykonanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...