Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

Kiedys gadałem z gosciem ktory robi tapicerke koło Opola , to ceny za kiere w zaleznosci od skóry i

skomplikowania szycia były od 50-200zł :)

Kosa chyba obszywał ostatnio kiere do E30 , napisz do niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosa za obszycie kierownicy do E30 zapłacił 120zł plus koszty przesyłki 15-20zł. a zrobili to rewelacyjnie!! jak chcesz to podamy Ci namiary na tą firmę.

No oczywiscie zadzwonic i zapytac tez nie zaszkodzi:) Czekam na namiarki:) A nikt z kolegow, kolezanek we Wroclawiu lub okolicach nic takiego nie robil??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey dziekuje koledzy za pomoc :) Podjade na Hercena i kolezka jeden mowil ze na Ładnej jest tapicer samochodowy . Pojezdze popytam ,a jak bedzie kosmos to skozystam raczej z uslug ,tam gdzie Kosa. Dam znac jaki efekt koncowy tego przedsięwzięcia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak obszyjesz to daj znać jak wyszło i wklej foto, bo w mojej okolicy identyczne obszycie jak pokazywała Katrzałka (prawdziwa skóra, częściowo perforowana) kosztuje 250zł, więc nie mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woz koszt takiego obszycia (dowiadywałem się do swojej e30) w skórze przeznaczonej do samochodów to około 4000zł same fotele nie licząc boczków, ale na internecie znalazłem kiedyś ofert za około 3000zł za całe auto, tylko pytanie brzmi jaką skórą byłoby to obszywane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woz koszt takiego obszycia (dowiadywałem się do swojej e30) w skórze przeznaczonej do samochodów to około 4000zł same fotele nie licząc boczków, ale na internecie znalazłem kiedyś ofert za około 3000zł za całe auto, tylko pytanie brzmi jaką skórą byłoby to obszywane
Dzieki Tazunio za infobmw_beer . Myslalem, ze roznica w cenie miedzy obszyciem a uzywanym kompletem nie bedzie az taka duza. A skoro uzywki sa w okolicach 1500zl (i to z boczkami) to nie ma sensu. Pozdro :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro sprawdze we Wrocku. Przypomnial mi sie jeden tapicer. W pierwssej e30 robilem fotele przod i tylna kanapa za 700zl. Fakt, ze bylo to kilka lat temu, ale to jakis stary koles, a oni raczej nie sledza stopy inflacji itd itd :) Dowiem sie to skrobne info..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja jestem ciekaw ja wygląda obszyta kiera...

mianowicie chodzi mi o to, ze oryginalnie obszyta kierownica ma jede szef na dole (innymi słowy na godz 6), wyglada to estetycznie ale jest trudniejsze dla tapicera i dlatego cenka leci w góre.

Kolega ma Lagune i ma oryginalnie skórzaną kierownice ale ma aż 3 szwy - na godz 10,2 i 6.

Instnieje podobno możliwość zdjecia starej skóry z kiery jeśli takowa była, i wtedy tapicer ma ułatwione zadanie bo ma gotowy jakby szablon.

Ale jak to wyglada w praktyce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...