Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Kierownica rwie w prawo;/


przemo_wrc

Rekomendowane odpowiedzi

Autko smigało na 15stkch.idealnie nie ściagało ( no może minimalnie w prawo ) nie trzesła sie kierownica itp... założyłem swoje 17stki i wyrywa mi kierwonice w prawo.... co to jest?? frlgi jezdziły wcześniej w drugim aucie i wszystko ok!! może jak w wiekszość e34 wcinało pod kątem opony i ta poszła na przód ? pomocy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjedź sobie na płytę do sprawdzania zbieżności i jeśli nie zaliczyłeś jakiejś mega dziury na drodze to ustaw zbieżność i powinno być dobrze.

Jeśli wyrywa Tobie kiere z rąk to wydaje mi się że ze zbieżnością jest źle.

Jak wyglądały te 15tki ktore ściągnąłeś?Ścięta jedna strona bieżnika?lub równomiernie zdarty bieżnik ale bardziej niż w drugiej oponie tej samej osi?

Niby nie ma jakiejś wielkiej potrzeby zmiany geometri przy zmianie z 15tek na 17tki ale w 17 opony mają niski profil i mają twardy bok dlatego jakieś niedociągnięcia ze zbieżnością zaraz wychodzą bo taka opona żeby dostosować się do drogi pociąga kierownice.

Bieżnik tych 17tek jak zakładałeś był ok?

Co do większości e34 i cięcia bieżnika to jak patrze na swoją na parkingu i na inne auta to mam taki kąt pochylenia tylnych kół jak żadne inne auto a mimo to bieżnik na tych oponach jest nienaganny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15stki były bardzo ok jak nowe... Jutro pojade do Jetronica i niech to zrobią bo juz mnie ręce bolą od trzymania kierownicy.taa 17stki były ok. jezdziłem na nich pół roku wiec nie było zadnego problemu z nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...