Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli przy wlocie nie jak na byla tzw. Hale Ludowa w lewo tylko prosto tak? Jakos trafie, i tak wyjade wczesniej bo bez CB wiec jak co to sie bede kontaktowal :)

Właściwie od psiego pola to mijasz koronę i lecisz cały czas główną prosto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za mostem warszawskim to nie wiadomo czy glowna idzie w lewo do wyszynskiego czy w jednosci narodowej

Dawno tamtędy nie jechałem więc faktycznie głowy nie dam która teraz jest główna :)

W każdym razie po znakach można chyba trafić na lotnisko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głowy nie dam która teraz jest główna

jezdze dos czesto ale nie patrze na znaki bo najczesciej sie spiesze do domu w nocy odespac trase

po znakach można chyba trafić na lotnisko

nie koniecznie bo znaki na z.gore,zgol,kudowa sa za mostem w lewo a prosto jest znak na poznan

znak na lotnisko jest chyba dopiero przy pl.bema a jak nie to na 100% na mostach mieszczanskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc moja propozycja taka żeby spotkać się na Magnolii albo na Parkingu pod Factory na granicznej i wyruszyć całą kolumną na tor bo jakby nie patrzeć wygląda na to że będzie w okolicach 50 beemek
Factory to chyba lepszy pomysł bo przebic się przez miasto w tyle aut - niemożliwe

mysle ze magnolia nie jest taka zła, w sumie wiekszosc trasy jesdzie się obwodnicą śródmiejską od Legnickiej aż do FAT'u, jezeli nie leciało by się strzgomską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdze dos czesto ale nie patrze na znaki bo najczesciej sie spiesze do domu w nocy odespac trase

nie koniecznie bo znaki na z.gore,zgol,kudowa sa za mostem w lewo a prosto jest znak na poznan

znak na lotnisko jest chyba dopiero przy pl.bema a jak nie to na 100% na mostach mieszczanskich

Główna odchodzi w lewo w Wyszyńskiego :4:, bo ja nigdy tam nie hamowałem wieczorem już :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...