Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

[ATTACH=CONFIG]15049[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15048[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15047[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15046[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15045[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15044[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15043[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15042[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15041[/ATTACH]No to jeszcze małe co nieco

[ATTACH=CONFIG]15040[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzięki wszystkim za spotkanie.bardzo się cieszę,że wyrwałem się i można bylo choć chwilę pogadać.

Mati,Lijo,Rush-dzięki za przejażdzkę.Rush-mowilem,Ci,ze przynosze szczęscie:)Swoją drogą,naprawde ostro jechales.Musisz teraz ja ładnie ugłaskać i moze nowe felgi czy coś:)niedlugo znow noc zakupow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda dyskusji w tym temacie, a co do kopa twojego auta to jak na ul. rakietową to dużo ale na tor przy ul. rakietowej to raczej za mało.

Kolego nie znam sytuacji ale jeśli poczułeś się zagrożony tym przejazdem to z naszej strony mogę Cię/Was PRZEPROSIĆ .... postaramy się zwrócić szczególną uwagę na przejazd przez rakietową zarówno na jak i w drodze powrotnej z toru , rzeczywiście rowy trochę zarosły trawą i krzakami a wąski asfalt zrobił się jeszcze bardziej wąski więc nawet przy 60 na godzinę wrażenie może być takie jakby auto leciało na oślep w każdym razie będziemy mieli to na uwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska , wielkie dzięki z spotkanie w tak licznej grupie , zabawa przednia ... gratulacje dla śmigających po torze za świetne i w miarę wyrównane czasy (ja może skuszę się nastempnym razem , jak ogarnę temat ze sprzęgłem ;)) Forest dzięki za przejażdzkę , Edu browar stoi , Czechu oddaj dziewczynie te E?? 206 :lol: Jeszcze raz ,fajny spocik :gril::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot udany jak każdy :)

Ale dzisiaj już nie byłem taki żwawy jak w sobotę :( Nogi mnie łupią, że się zastanawiałem czy dam radę tirkiem jeździć, ale jak już się wczołgam to jest git.

Jaro dzięki za miejsce na ruszcie.

Edu za tą podwózkę to już lepiej chłodź browara na piątek :lol:

Dzięki i do następnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja również dziękuje wszystkim za udany zlot. :D A to wszystko dlatego że była miła atmosfera, dużo śmiechu, jeszcze więcej pięknych aut. Oby więcej takich zlotów Zdjęcia i film wrzucę wkrótce.

A tak swoją drogą to nawet ładnie wypadłem ze swoją zagazowaną e36 1,6 w automacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... chociaż teraz to szykuje mi się wydatek bo Paulina stwierdziła że E31 trzeba zakupić

Mordulec i udało ci się po tej sesji wyciągnąć z tej ósemki żonkę:D chyba tylko wysiadła jak jej obiecałeś że taką kupisz lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie wiedziałem to uzupełniłem listę o model beemki :)

JAZDA NA CZAS

1 REMOTEC (MB) 41:54 - E34 Racing Dynamics R26

2 RUSH (MB) 41:81 - E36 325i Coupe

3 JACEKBMW3 (MB) 41:92 - E36

4 FOREST (MB) 42:23 - E46 330D

5 BMWFANE34 (GZ) 42:31 - E39 525TDS

6 PABLO38 (POŁUDNIE) 42:85 - E38 740i

7 KUMA (MB) 44:03 - E30 318i

8 GOGLIN (MB) 44:23 - E36 318iS

9 TnT (GZ) 44:38 - E36 316iA

10 RAFAŁ (GZ) 44:48

11 NEM (MB) 44:67 - E36 325TDS Touring

12 SLIWA (MB) 44:68 - E36 318iS

13 WILLI230 (MB) 44:74 - E36 320i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny zlocik no i ilość beemek też dopisała.

Troszkę na początku deszczyk nas przywitał ale Mordulec szybko pojechał dać na tace i później było już ok ;)

Dzięki wszystkim za miłe spędzenie czasu w waszym towarzystwie pogadaniu i po grillowaniu ;P

Pozdrawiam i do zobaczenia na następnym zlocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juhuu! Dzieki Remotec, nawet moja Bunia sie gdzies tam zalapala na fotkach. Ja moge jedynie przeprosic za tak cienka obecnosc z Wami wczoraj. Wczoraj byla dosc duza imopreza firmowa przy ktorej musialem pomagac i posiedziec troche, niemniej ciesze sie ze spot udany. I oczywiscie moge potwierdzic to co Mordulec napisal - goscie przy piwku z checia ogladali jak na tym dalszym placyku robiliscie takie sztuczki, ze z opony robily sie wiory :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mała porcyjka :)

[ATTACH=CONFIG]15062[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15061[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15060[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15059[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15058[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15057[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15056[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15055[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15054[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]15053[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec i udało ci się po tej sesji wyciągnąć z tej ósemki żonkę:D chyba tylko wysiadła jak jej obiecałeś że taką kupisz lolol

Dzięki uprzejmości właściciela mogłam posiedzieć chwile w moim aucie marzeń :D Mój mąż ma niestety problem, bo ja MUSZĘ mieć takie autko lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec i udało ci się po tej sesji wyciągnąć z tej ósemki żonkę:D chyba tylko wysiadła jak jej obiecałeś że taką kupisz lolol

Hehe no na szczęście Paulina się nie zabarykadowała w środku :lol: .... ale co tu dużo gadać świetna maszyna .... kiedyś mam nadzieję taka zagości u nas w garażu :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...