Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Jak zapewne pamiętacie w tamtym roku co miesiąc organizowaliśmy konkurs na najładniejsze BMW miesiąca. Na tej podstawie przygotowujemy akcję Kalendarza Klubowego na rok 2011. Cena takiego kalendarza to około 30 zł, do tego dochodzi opłata 150 zł za wykonanie projektu którą rozłożymy na ilość chętnych plus ewentualne koszty wysyłki. Myślę, że cena kalendarza wraz z wysyłką będzie oscylowała w granicach 40 zł. Kalendarz w formacie A3, 12-kartkowy. Wszystkie osoby reflektujące na taki kalendarz proszę o wpisywanie się na listę. W międzyczasie będę uaktualniał informacje dotyczące całej akcji. Trochę zaspaliśmy bo już początek roku więc tym bardziej zależy nam na czasie by całą akcję sprawnie przeprowadzić. Zaczniemy od listy chętnych którą zamykam 12 stycznia (środa). Następnie zaczniemy zbiórkę pieniędzy (jakiś tydzień) i złożymy zamówienie.

Lista na wypasione Kalendarze Maxbimmera na wspaniały rok 2011

1. Forest - 2 sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Forest - 2 sztuki

2. tazunio - 1 sztuka

3. Edu-1

4. Woz - 3 sztuki

5. Czechu - 1szt

6. Kevin - 3szt

7.Korni8808 - 1szt

8.Micnic - 1szt

9.wilkov-1sztuka

10. Ciotka- 1 sztuka

11.Maras - 1 sztuka

12.sliwa 1szt.

13. lijo - 1 sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem by pierwszą stronę zrobic z naszym logo (z tą E30) a w każdym miesiącu po prostu zdjęcie auta, nick właściciela, rocznik, model silnika, ewentualnie kolor nadwozia plus może jeszcze kilka słów na temat modów...Wszystkich zwycięzców poszczególnych miesięcy proszę o przesłanie stosownych informacji na mój email forest.maxbimmer@tlen.pl

P.S. Mordulcu wyślij mi na email zdjęcia fur.

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra coś będziemy kombinowac. Mam na oku dwie drukarnie, jedna w Jelczu, jedna w Marcinkowicach. Gdy zamkniemy listę chętnych na kalendarze (środa) pojadę do drukarni i zacznę negocjacje na temat ceny, wykonania, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja graficzna (na szybko więc nie do końca fajnie - ale nie mogłem się powstrzymać)

pierwsza strona:

flagae.jpg

reszta:

kalendars08.jpg

i na końcu podsumowanie (wszystkie foty)

Edytowane przez tazunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...