Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

mial ktos z was moze 19 w e36 sedanie?? bo planuje kupic poczatkowo chcialem 18 ale w sumie zastanawiam sie juz nad 19 tylko nie wiem jaki profil opony musial by byc zeby je wcisnac jak ktos sie w tym orientuje to bede wdzieczny za info ;) pzdro

Gdzie Kończy Się Prawo Zaczyna Się Życie... Bo Moge Wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj 19 cali to już dużo...

najważniejsze jest ET kupionych felg ale reszta wymiarów felgi i planowanych opon się przyda,

osobiście uważam, że 19 cali w e36 to przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?? profil chyba nie wiekszy niz 35

ten profil nie mowi nam duzo jesli nie znamy szerokosci opony... a tej nie bedziesz znal do czasu gdy nie kupisz felg ;)

tak czy siak - najwieksze znaczenie bedzie miec ET :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem 17´´ na profil 40....jazda po Wroclawiu masakra!! do tego jeszcze gleba i na krzyzowce smigajac po szynach tramwajowych stracilem halogen...wyskoczyl z zaczepu :) fajnie wyglada, ale komfort jazsy marny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję 235/40/17 i do tego założyć heble od E46 330i i będzie wyglądać zajefajnie. Popatrz też na to, że ładnie wygląda jak tarcza jest też duża. Dla mnie to kiepski wygląd sprawia auto, gdy felga ogromna a tarcza malutka. Mam takie heble u siebie i minimum to 17" i wygląda super, tarcza sprawia wrażenie ogromnej (choć tarcza 325x25 to już pokaźny rozmiar), w sumie malutko miejsca jest między zaciskiem a felgą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy przy takiej tarczy wejdzie mniejsze kolo ? mowie tu np o zimie gdy zazwyczaj zakłada się mniejsze kola

A niby czemu zakłada się mniejsze koła??? To jakaś konieczność? Na zimę mam felgi stalowe BMW 17" i opony 205/50. Ja nie widzę problemu. Auto bardzo ładnie prezentuje się na stalowych 17''. Poza tym inaczej wygląda auto na dużych felgach stalowych. W zimie auto wygląda ładnie a nie jeździ pół roku na mega super felgach z niskimi oponami a w zimie na jakiś balonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...